На кухні кожна жінка повинна відчувати себе жінкою, а не домогосподаркою і куховаркою конкретно. Тому сучасні технології спрямовані саме на полегшення життя жінок, які дбають про будинок і готують обід на всю сім'ю. В першу чергу відмінним рішенням глави сім'ї буде покупка для своєї жінки блендера, щоб вона могла швидше справлятися з домашніми деламі.Блендер - необхідна кухонна техніка, яка впорається з багатьма завданнями, які раніше все робили вручну. Крім того, блендер не займає багато місця на кухні, що робить цю техніку ще більш привабливою. А який вибрати блендер: стаціонарний або погружной, ви зможете дізнатися в нашій статті трохи нижче.


Стаціонарний блендер.

Блендер може бути стаціонарним, що часом більш зручно, ніж погружной блендер. У такому випадку ви просто завантажуєте потрібні інгредієнти в блендер, включаєте потрібну програму і чекаєте закінчення результату. Але ось доглядати за таким блендером складніше, його потрібно мити акуратно. Гідність стаціонарного блендера в це потужності, яка найчастіше вище, та й пересувати і тримати блендер в руках не потрібно. Крім незручного миття є ще пара недоліків, які комусь можуть припасти не до душі:

1. Не можна проконтролювати результат перемелювання інгредієнтів;

2. Займає вільне місце на кухні.

Проте в тому випадку, якщо у вас вдома є хороший міксер, який по зручності нагадує погружной блендер, варто зупинитися при виборі на стаціонарному блендері.


А от якщо місця на кухні і без того мало, необхідно замість міксера і решті техніки взяти погружной блендер, про який ви скоро дізнаєтесь докладніше. Так само стаціонарний блендер відмінно підійде вам, якщо ви будете часто користуватися ним, адже тоді і вільне місце буде займатися на техніку не даремно, та й можна полицю для блендера зробити стійку.

Погружной блендер.

Як ви розумієте, щоб знати, який вибрати блендер: стаціонарний або погружной, важливо спочатку визначитися, який тип вам підходить більше. Можна купити і відразу два, але не у всіх є можливість так витрачатися. Такий блендер легко мити: досить просто опустити робочу деталь під кран. Зручно, що подрібнювати можна навіть у стаканчиках, тарілках та інших невеликих ємностях. Занурювальним блендером можна швидко влаштувати вечірку, приготувати кілька тістечок та коктейлів з льодом. Здається, що погружной блендер ідеальний, але чи так це:

1. Такі блендери не повинні працювати довгий час, це важко як для самої техніки, так і для вас;

2. Найчастіше заглибні блендери заслабкі по потужності і часом не справляються з обов'язками.

По суті, погружной блендер - це більш сучасний, стильний і сильний міксер. Він займає мало місця, легко чиститься, має великий вибір, а так само можливість підбору насадок.