Пароль на комп'ютер.

Найчастіше необхідно захищати свій комп'ютер від стороннього доступу. Найчастіше ви можете зіткнутися з цим на роботі, особливо при високій конкуренції з колегами, які раз у раз намагаються зробити якусь підлість, щоб зайняти ваше місце. Так що пароль - ідеальне рішення для того, щоб не створювати своїми підозрами (що хтось залазить у ваш комп'ютер, поки вас немає), негативний мікроклімат в колективі, щоб не ображати колег і бути впевненим у захисті свого комп'ютера. Але головне навіть не в тому, як встановити пароль на комп'ютер, а як його придумати або запам'ятати.

Дійсно, існує два варіанти, звідки взяти пароль для комп'ютера. В першу чергу - придумати знайому вам комбінацію. Однак важливо, щоб вона не була надто простий, наприклад, номер вашого паспорта, день народження, ім'я та ін. Найкраще придумати комбінацію з суміші цифр і букв, які у вас з чимось асоціюються.

Другий варіант - це набір букв і цифр з клавіатури навмання. Для цього створіть новий документ на робочому столі, закрийте очі і вбийте, не дивлячись, будь-які цифри і букви з клавіатури, практично "стукаючи" по ній. Складність - в запам'ятовуванні цієї комбінації. Як варіант - записати пароль в телефон, але нікому не говорити про це і самому запам'ятати, де саме зберегли свій пароль.

Встановлюємо пароль на ПК.

Але як встановити пароль при включенні комп'ютера, щоб ніхто крім вас не зміг відкрити жодного файлу з комп'ютера? Зробити це можна швидким і більш складним, але цікавим способом.


Простий спосіб являє собою:

 1. Пуск - Налаштування,
 2. Панель управління,
 3. Облікові записи,
 4. Зміна облікового запису,
 5. Юзер (Користувач),
 6. Створення пароля.

Такий варіант підійде для захисту комп'ютера паролем будинку. У робочих же умовах варто скористатися налаштуваннями BIOS. Отже:

 1. При включенні комп'ютера, зайдіть в біос,
 2. Далі через "Security" або "BIOS Setting Password" пройдіть в паролі користувача "User Password",
 3. Звідти перейдіть "Bios Features Setup", тут потрібно вибрати параметр "Security Options" і вказати "System",
 4. Потім в поверніться у вкладку за пунктом 2 - "Security", перейдіть до "Supervisor Password "(користувач - Supervisor) і тут ще один пароль,
 5. Залишилося зберегти зміни і вийти з биос" Save and exit setup - Yes ",
 6. Увійдіть до операційну систему" Пуск - виконати ",
 7. Необхідно встановити Клюшев шифрування паролів, щоб при цьому на локальному комп'ютері необхідний ключ зберігся. Так що в "Відкрити" вбийте з клавіатури "syskey" і підтверджу службу,
 8. Тепер поновіть і поставте галочку біля "Passwod Startup", тут введіть пароль, потім введіть його ще раз в іншому полі (для підтвердження) ,
 9. Увійдіть в "System Generated password", поставте галочку у "Store Startup Key locally" і підтвердіть свої дії "Ок".