Зареєструвавшись в декількох мережах одночасно, деякі користувачі з часом бажають скоротити кількість своїх акаунтів. Але соціальні мережі неохоче відпускають своїх відвідувачів, тому іноді остаточно заблокувати свій аккаунт набагато складніше, ніж активувати його. Давайте розглянемо, як піти з Однокласників.

Безкоштовне видалення з odnoklassniki

Перед тим, як піти з Однокласників, переконайтеся в правильності свого рішення, якщо воно остаточне, тоді ви можете виконати наступні дії.

Для видалення свого профілю з сайту Однокласники необхідно, користуючись логіном і паролем, зайти на свою сторінку. При заходженні на свою сторінку за допомогою мобільного телефону ви потрапляєте на мобільний варіант odnoklassniki, яка не оснащений функцією видалення сторінки. Для цього потрібно перейти в повну версію сайту.

Увійшовши на свою сторінку, внизу знаходимо напис "Регламент", натиснувши на яку ви потрапите на сторінку, на якій викладені правила даного сайту. Сторінка знову прокручується вниз до напису "Відмовитися від послуг".

Перейшовши за цим посиланням, отримуєте форму, яку потрібно заповнити для ліквідації профілю.

Вам буде запропоновано перерахувати причини, за якими ви бажаєте заблокувати профіль, а також ввести свій поточний пароль. Наприкінці ви натискаєте "Видалити назавжди". Ця функція дозволяє остаточно видалити вашу сторінку з сайту odnoklassniki. Перед прийняттям остаточного рішення - зважте всі "за" і "проти", оскільки ваші дані: форум, фотографії, інтереси віддалятися назавжди і не зможуть бути відновлені.

Як віддалитися з Однокласників назавжди? Зважилися - натискайте! І забудьте про цю сторінку.


Якщо все-таки ви змінили рішення, і визнали можливим залишитися на сайті, натисніть "Скасувати".

Інші способи, як віддалиться з Однокласників.

Якщо з якихось причин вам не вдалося видалити сторінку з odnoklassniki, то спробуйте інший спосіб, як вийти із Однокласників. Замініть своє прізвище на фразу, яка не має сенсу, і видаліть всю розміщену на сторінці інформацію. Однак цей спосіб не можна назвати надто дієвим, оскільки на вашу сторінку можуть виходити люди, які користуються функцією "Пошук", оскільки система видає інформацію за тими даними, які ви ввели при реєстрації.

Прив'язаний до вашої сторінці телефонний номер не визволиться відразу після вашого виходу з Однокласників. Ще три місяці його не можна буде використовувати для нової реєстрації в системі odnoklassniki.ru.

Можна спробувати ще один метод, як піти з Однокласників, для чого потрібно натиснути гайковий ключ і рядок "Змінити налаштування" біля вашого аватара. З'явиться вікно, в якому внизу потрібно натиснути "Змінити тип профілю". Вам буде запропонована табличка з питанням про те, чи дійсно ви бажаєте закрити свій профіль. Якщо ви відповісте ствердно, і не будете заходити в свій профіль протягом трьох місяців, то обліковий запис буде видалена.

Ліквідація сторінки на сайті Однокласники - відповідальний крок, який позбавить вас можливості підтримувати колишні стосунки зі своїми однокласниками і просто знайомими і не дозволить вам користуватися запропонованим ним сервісами.