Трапляються ситуації, коли вихід із соціальних мереж, зокрема, Фейсбук, стає бажаною, а іноді просто необхідною процедурою. Причин для цього може бути безліч: проблеми з приватністю, забита непотрібними листами пошта, кардинальні зміни соціального статусу, вимога роботодавця. Багатьох цікавить питання, як видалити сторінку в Фейсбук, тому ми підготували розгорнуту відповідь. Користувач може вибрати два способи блокування свого аккаунта: з можливістю повернутися і остаточного.

Вихід з Фейсбуку із збереженням можливості відновити свій аккаунт

Якщо користувач не виключає ймовірність свого повернення на Фейсбук, то для виходу з соціальної мережі потрібно скористатися способом, як видалити сторінку в фейсбук, що дозволяє заблокувати доступ до вашої сторінки, але зберегти всі ваші дані, включаючи контакти, фотографії, інтереси в базі . Після вашого повернення на сторінку вона матиме колишній вигляд.

Почати таке тимчасове видалення вашої сторінки потрібно натисканням значка, що знаходиться в правому верхньому куті. Після вибору "Налаштування облікового запису" відкривається вкладка "Безпека". У налаштуваннях безпеки деактивувавши аккаунт натисканням на відповідний рядок. Для закінчення процедури необхідно відповісти на питання про причини відходу з соціальної мережі. Також можна накласти заборону на відправку вам електронних листів з Фейсбуку. Але цей крок не є обов'язковим. Натискаєте клавішу: "Підтвердити".

Після введення пароля Фейсбуку натиснути: "Відключити". Для перевірки безпеки вам запропонують ввести літери, які ви побачите на картинці.


Якщо ви не зможете їх прочитати - скористайтеся можливістю зміни картинки.

Як видалити сторінку в фейсбук не назавжди? У вашій електронній пошті, яка пов'язана з Фейсбуком, з'явиться посилання, використовуючи яку при бажанні можна відновити ваш обліковий запис в соціальній мережі.

Остаточне видалення облікового запису в Фейсбук

Якщо ви вирішили остаточно вийти з соціальної мережі, і не знаєте, як видалити сторінку в фейсбук, то повинні пам'ятати, що повернення в неї можливо тільки шляхом повторної реєстрації. На сторінці натисніть "Видалити обліковий запис", потім введіть поточний пароль, написати букви, які ви побачите на картинці, і натиснути "Ок". На сторінці ви побачите повідомлення про те, що профіль буде відключений, але протягом двох тижнів ви будете мати можливість відновити свій аккаунт. Далі натискаєте: "Підтвердити видалення" - "Вихід". При остаточному видаленні сторінки необхідно пам'ятати той факт, що якщо ви зайдете на свою сторінку після запиту на видалення, то тим самим автоматично ліквідовуєте свій запит.

При видаленні аккаунта можуть застосовуватися різні способи переконати вас у хибності даного кроку. Наприклад, вам будуть запропоновані фотографії друзів, які "будуть нудьгувати" про вас. Остаточне видалення вашого облікового запису повністю видалить всю інформацію, що знаходиться в базі і відновленню вона не підлягатиме.

Видалення аккаунта з Фейсбуку не є масовим явищем, оскільки ця соціальна мережа - не тільки варіант розваги, а й спосіб пошуку роботи, друзів і корисних знайомств.