Створити Qiwi гаманець можна, користуючись трьома основними інтерфейсами: безпосередньо сайтом в інтернеті, платіжним терміналом або мобільним телефоном. У кожному з цих випадків операція здійснюється з деякими змінами. Розглянемо способи, як створити Qiwi гаманець.

Створення гаманця Qiwi гаманець на офіційному сайті

Для створення гаманця в інтернеті необхідно відшукати відповідний сайт і зареєструватися на ньому. Вам буде надана спеціальна форма, яку належить заповнити. Після ознайомлення з основними правилами функціонування даної платіжної системи та надання особистого мобільного телефону натискається рядок "Зареєструватися". Протягом короткого часу на ваш мобільний телефон буде надіслано пароль, після введення якого в спеціальне поле, реєстрацію в платіжній системі Qiwi можна вважати успішно завершеною.

Як створити Qiwi гаманець через термінал і встановити послугу в мобільному телефоні

Якщо ви прийняли рішення і хочете дізнатися, як створити Qiwi гаманець, користуючись платіжним терміналом, то ця процедура буде схожою на попередню, але з деякими відмінностями. Для початку на терміналі вибирається вкладка "Qiwi Гаманець", на моніторі з'являється форма, яку необхідно заповнити, внісши номер свого мобільного телефону. Він буде служити в якості логіна. Оператор вишле пін-код, який необхідно буде ввести в представлену форму.

Для зручності користування послугою електронного гаманця компанія пропонує послугу "Qiwi в мобільному". Це такий же функціональний інструмент, як і Гаманець в інтернеті.


Ця програма до мобільного телефону дозволяє мати доступ до свого гаманця скрізь, де існує мобільний зв'язок. Для роботи програми до телефону повинна бути приєднана послуга "GPRS-інтернет". Потім потрібно відіслати смс на номер 4443. У відповідь на дане повідомлення прийде посилання, перейшовши на яку ви отримаєте можливість завантажити програму. Програма може бути безкоштовною і завантажити її можна на мобільному телефоні або в інтернеті.

Необхідно врахувати, що рахунок вашого Мобільного Гаманця і Qiwi Гаманця єдиний і є прив'язаним до номера мобільного телефону.

Переваги платіжної системи Qiwi

Даний платіжний сервіс має ряд незаперечних переваг. Насамперед, він дозволяє полегшити процедуру оплати товарів і послуг. Кожен, хто дізнався, як створити qiwi гаманець і виконав реєстрацію в системі "Qiwi Гаманець", отримує можливість отримати доступ до великого списку надаваних послуг, який постійно розширюється. За допомогою цього сервісу можна заплатити за послуги ЖКГ, платне телебачення, користування інтернетом та послуги мобільного зв'язку.

Власник гаманця Qiwi може оплачувати квитки на розважальні заходи, виробляти бронювання квитків на залізничний транспорт та авіаперевезення.

Якщо користувач у списку послуг не знаходить потрібну, то система являє йому можливість скористатися процедурою "Вільний платіж".

"Qiwi Гаманець" є прекрасним платіжним інструментом, яким може скористатися кожен сучасний користувач сучасних технологій, цінує свій час.