Початковою сторінкою є та, яка автоматично з'являється перший при запуску інтернету, а також вона видається при командах "Додому" або подібних, передбачених у вашому браузері. Багатьох цікавить можливість бачити в якості стартової сторінки полюбилася пошукової системи. Це позбавить вас від необхідності багаторазового набору одного і того ж адреси. Ви можете почати пошук інформації відразу ж після завантаження браузера. Існує кілька варіантів, за допомогою яких ви дізнаєтеся, як зробити Яндекс стартовою сторінкою.

Установка браузера з вбудованим Яндексом

Як зробити яндекс стартовою сторінкою з вбудованим Яндексом? При завантаженні такого браузера вам не потрібно робити додаткові кроки для призначення Яндекса стартовою сторінкою. Додатковим плюсом даного способу є наявність вбудованого Яндекс.Бар, що надає користувачеві можливість відразу ж отримати доступ до цілого комплексу сервісів: Яндекс.Деньги, Яндекс.Погода та інших.

Одним з найбільш надійних, зручних і безпечних браузерів , що мають вбудовану пошукову систему Яндекс, є Firefox. При установці даного браузера вам просто треба буде відповісти на питання системи про Вашу згоду зробити Яндекс стартовою сторінкою. Те ж питання вам запропонує і Руська язична версія Chromium - Яндекс.Інтернет.

Багато прив'язані до не дуже зручному, але звичного Internet Explorer. У цьому випадку можна встановити його версію з вбудованим Яндексом.

Дуже вдалим браузером для серфінгу - прискореного перегляду сторінок в інтернеті - є Opera, який також має версію з вбудованою пошуковою системою.

Якщо ви в ваш браузер встановіть Яндекс.Бар, то автоматично отримаєте пошукову форму Yandex .

Установка стартової сторінки Yandex вручну

Як зробити яндекс стартовою сторінкою самостійно? Якщо ви вирішили змінити стартову сторінку у вже встановленому у вас браузері - ця операція займе у вас зовсім небагато часу.


У Mozilla Firefox натискаєте в меню "Інструменти" - "Настройки". Потім "Домашня сторінка" - у рядку "Основні" набираєте адресу Yandex.ru і "Ок".

Як зробити яндекс стартовою сторінкою в Chromе? Це вибирається натисканням кнопки у формі гайкового ключа, яка розташована у правому кутку і клацніть "Налаштування". У рядку "Головна сторінка" вкладки "Основні" вибираєте галочкою "Наступна сторінка" - адреса Yandex.ru. Збереження налаштувань автоматичне.

Як зробити яндекс стартовою сторінкою в Internet Explorer? Аналогічно вибирається стартова сторінка в цьому браузері. Шукайте кнопку, що має форму шестерінки, потім натискаєте "Властивості оглядача" - рядок "Домашня сторінка" - адреса Yandex.ru. Далі - "Ок".

В нерозглянутих нами браузерах вибір Яндекса домашньою сторінкою відбувається, як правило, аналогічним чином. Якщо ви встановили браузер англійською мовою і відчуваєте труднощі при установці стартової сторінки, встановіть його російськомовну версію.

Якщо ви, ознайомившись з представленої тут інформацією, зробите Yandex стартовою сторінкою, то відразу ж після відкриття браузера ви зможете зайнятися пошуком необхідної інформації або вдатися до послуг зручних улюблених сервісів.