Кожен вибирає браузер - програму, що дозволяє легко отримати доступ до потрібної веб-сторінці - за власним смаком та уподобаннями. Не всі віддають пальму першості широко поширеній Internet Explorer, багато хто воліє зручний Оperа, бажаючи зробити його браузером за замовчуванням. Як зробити Opera браузером за замовчуванням ви зараз і дізнаєтеся.

Установка Оperа браузером за замовчуванням

Для того, щоб ваш комп'ютер викликав браузер Оperа за замовчуванням, потрібно виконати кілька нескладних дій. Встановивши браузер, потрібно вийти в меню "Налаштування". Переключившись на вкладку "Розширені", вибираємо вкладку "Програми" і відкриваємо її. Тепер потрібно поставити галочку біля рядка, що пропонує перевірити - чи встановлений браузер за замовчуванням. Натискаємо клавішу "Ок", зберігаючи всі вироблені нами зміни.

Якщо у вас встановлена ОС Windows ХР, то при включенні Оperа, питання про необхідність установки даного браузера за замовчуванням може бути не заданий. У цьому випадку необхідно в "Панелі управління" вибрати: "Установка, видалення програм". Потім, увійшовши у вкладку: "Програми за замовчуванням" вибираємо браузер Оperа.

Можливий ще один шлях. Натискаємо клавішу "Пуск", після цього - "Панель управління", "Мережа та інтернет". В "Властивості оглядача" перемикається на - "Програми" - "Закрити програми". У розділі завдання використовуваних за замовчуванням програм переходимо до Оperа і, вибравши її програмою за замовчуванням, натискаємо "Ок".

Зміна мови в браузері Оperа

Як зробити Oреrа браузером за замовчуванням ви зрозуміли, тепер про мови .. Оperа може поставлятися в трьох комплектаціях: вихідної, модифікованої і портативної. Перша була надана самими розробниками, а от дві інші створені рядовими користувачами і необов'язково мають функцію підтримки російської мови.


Найоптимальнішим варіантом є установка Оperа у версії офіційного сайту. Даний браузер може мати два варіанти: інтернаціональний і звичайний. Перша версія надає можливість користуватися вбудованими мовними пакетами, а друга - передбачає їх завантаження.

Рішення проблеми зі зміною мови в Оperа є дуже легким процесом. Для зміни мови браузера після запуску Оperа потрібно знайти вкладку "Інструменти". Після натискання в ній на "Налаштування" розкриється діалогове вікно, де за замовчуванням користувач знаходиться у вкладці "Основні". У нижньому пункті вибираємо мову для Оperа з випав списку біля напису: "Мова". Свій вибір потрібно підтвердити натисканням кнопки: "Ок".

У деяких випадках розпізнати рукописний ввід російською мовою програма відразу не в змозі. Для того щоб російський текст проходив перевірку на орфографічні помилки і не підкреслювався червоною хвилястою лінією, потрібно встановити відповідний пакет.

По любому полю, призначеному для введення тексту, потрібно два рази клацнути лівою клавішею мишки і вибрати напис: " Перевірка орфографії ". Ви побачите додаткове меню, що показує вбудовані варіанти перевірки. Також з'явиться рядок про встановлення мови. Якщо російська уже по встановлений, то, клікнувши по ньому, ви зробите його мовою браузера Оperа за замовчуванням. Якщо російська мова ще не встановлено - меню завантажень знаходите потрібний рядок і натискаєте на "Завантажити".

Вибравши браузер Оperа, ви отримуєте зручний і практичний програмний інструмент, що дозволяє легко і просто лавірувати по хвилях безкрайнього інформаційного океану.