Копії суперпопулярного гаджета iPhone 4 можуть мати такий високий рівень зовнішнього виконання, що питання про те "Як же все-таки відрізнити підробку від оригіналу" і не віддати в руки шахраїв пристойну суму, набуває все більшої актуальності. Не так давно в руках французьких журналістів виявився "двійник" iPhone 4 такої якості, що відрізнити його від оригіналу змогли лише дуже розбираються в даному питанні користувачі. Обов'язково ознайомтеся і збережіть нижче вказану інформацію про те, як відрізнити iPhone 4 від підробки.

Фізичні відмінності оригінального телефону iPhone 4 від підробки

Знати, як відрізнити iphone 4 від підробки допоможуть наступні поради. Перш за все, при покупці звертайте увагу на саму упаковку. Відкрита коробка - перший сигнал про необхідність самого ретельного аналізу купується вироби. Розгляньте, як по відношенню до тексту наклеєні стікери. Персонал Apple ніколи не дозволить собі наклеїти їх догори ногами. Якщо упаковка розкрита, то iPhone може бути справжнім, а ось гарнітура - опинитися підміненої на дешеві китайські підробки.

Далі розгляньте зарядний пристрій. Якщо оригінальний виріб важить - 60 грамів, то копія - 40. До того ж на оригіналі повинні бути написи "FOXLINK" або "FLEXTRONIX". Наявність на зарядному пристрої китайських ієрогліфів говорить сама за себе.

Переходьте до огляду підставки. Як відрізнити iphone 4 від підробки по підставці? В оригінальному варіанті вона важить близько 80 грамів і оснащена двома звукозаписними каналами і сіркою гумовою підкладкою. Напис від виробника з логотипом - видавлена. Підроблений кредл набагато легше, а напис просто надрукована.

Оригінальний USB-кабель не повинен мати засувок з боку коннектора телефону. А от у питанні про справжність навушників розібратися складніше. Підроблений екземпляр практично ідентичний оригінальному, лише має більш жорсткий дріт.

Як відрізнити iphone 4 від підробки за допомогою уважності? Іноді підробку може видати одне просто смішне обставина - у її логотипу яблуко надкушене не з того боку.


Що стосується екрану, то у справжнього iPhone 4 він більше, але визначається це лише при порівнянні з оригіналом, а можна і шляхом заміру. Видає копію і легко знімається кришка, оскільки кришка оригінального примірника - конструкція, яку зняти не так просто. У комплектації копії відсутні ганчірочки і пристрої, призначені для вилучення sim-карти.

Програмні відмінності смартфона фірми Apple від китайського аналога

Як відрізнити iphone 4 від підробки? Основна відмінність програмної частини підробленого смартфона полягає в тому, що iPhone 4 управляється за допомогою iOS 4. У китайській підробці встановлена неповноцінна версія ОС з уповільненим дією. З програмної точки зору можна констатувати, що в корпус, стилізований під iPhone, вставлена начинка звичайного телефону.

У китайській імітації функція WI-FI не підтримується, немає віртуальної клавіатури. Сенсорний екран, на відміну від оригінального, може реагувати не тільки на пальці, але й на ручки і стілуси.

Однією з видимих особливостей підробки є наявність граматичних помилок в меню. Оригінальний пристрій, на відміну від китайського аналога, не має функції TV.

Перевірте пам'ять пристрою - iPhone має вбудовану пам'ять 16 Гб, а підробка оснащена флешкою.

Найдієвішим способом Як відрізнити iphone 4 від підробки при покупці є всебічне знайомство з оригінальним екземпляром iPhone 4 або наявність справжньої моделі для звірки примірників на місці покупки. Такі попередні заходи вбережуть вас від безглуздої витрати грошей на придбання малофункціонального ненадійного екземпляра.