Файл ISO являє собою образ даних, розміщених на CD або DVD-дисках. Цей образ-файл є точною копією фізичного диска. Він містить всі дані, інформацію про структуру файлової системи і про завантаження, директорії. Якби диски були просто скопійовані на жорсткий диск, то більшість даних, у тому числі службова інформація, були б утеряни.Імея образ диска, можна з легкістю відновити оригінальний носій, з якого була зроблена копія. Ми пропонуємо відразу декілька варіантів, з яких ви виберете найбільш зручний для себе спосіб, як відкрити файл ISO.

Способи відкриття документів у форматі ISO

У документах формату ISO часто викладаються на торрент-трекер фільми, ігри та програми, які вимагають значного місця. Саме тому питання про способи відкриття даних файлів є дуже актуальним.

Найпоширенішою програмою, як відкрити файл iso - можна спробувати відкрити файл з расшіреніем.iso. Вона встановлена на більшості ПК, які працюють з ОС Windows. Головними перевагами цієї програми є її незвичайна простота і те, що вона безкоштовна. Для відкриття файлу потрібно лише натиснути правою клавішею миші на нього і вибрати "Витягти".

Daemon Tools - це також безкоштовна поширена програма, як відкрити файл iso, яка може бути записана прямо на неліцензійний диск з грою, щоб у користувача не виникло труднощів з її відкриттям.

Power ISO - логічно зрозумілий програмний продукт, який дозволяє легко відкрити файл з образом. Ця програма платна, але демоверсії достатньо для відкриття файлу на Windows. Power ISO можна використовувати для відкриття файлів і інших форматів.

Використання програми Alcohol 120%

Як відкрити файл iso, використовуючи програмне забезпечення Alcohol 120% - улюблений і популярний спосіб, що дозволяє записувати образи на диски.


Для того щоб почати працювати з програмою Alcohol 120%, потрібно завантажити її і встановити. У процесі установки система запропонує створити віртуальний диск, на що потрібно відповісти ствердно. Потім ПК необхідно перезавантажити, після чого ви зможе побачити в компанії з вашими дисками новий - віртуальний.

Після цього для відкриття файлу ISO потрібно натиснути на документ правою кнопкою мишки і вибрати рядок "Монтувати образ". В відкритому вікні потрібно вказати файл образу, після чого відбудеться автозапуск.

Програма Ultra ISO

Однією з кращих програм, як відкрити файл iso, що працюють з образами дисків, є Ultra ISO. Даний продукт дає можливість коректувати образи дисків - змінювати інформацію, видаляти і додавати файли. Програма може використовуватися в комплексі з Nero Burning Rom для використання його движка при запису дисків.

Ultra ISO володіє рядом можливостей:

  1. Редагувати безпосередньо файли образу.
  2. Безпосередньо витягувати файли чи папки з файлу образу.
  3. Створювати ISO-образ будь-якого файлу жорсткого диска.
  4. Підтримувати інші форматів з можливістю їх конвертації в ISO.
  5. Оптимізувати структури файлу образу для економії місця на диску.

Можливість не тільки відкривати, але й редагувати файли ISO, дозволяє конвертувати формати файлів, отримувати стислу структуру з кількома томами всередині, записувати нестандартні образи, отримувати звіт про невдало проведених операціях.