Обрізка відео - чи потрібно це?

Багато дуже скептично ставляться до того, чи потрібно обрізати відео. З цим можна посперечатися, звичайно. Можна доводити, що фільм вартий того, щоб подивитися його цілком, замість того, щоб вирізати з нього "особливі шматочки". Однак є моменти, коли необхідно з великого відео зробити невелике, але цікаве. Це так само, як трейлер фільму перед його виходом у кінотеатрах або на DVD.

Не так давно моя подруга була спантеличена таким же питанням - як обрізати відео на комп'ютері, щоб зробити з нього презентацію для конкурсу на роботі ( до відома: на Пошті Росії щорічно проводяться внутрішні конкурси, тут то подруга і працює. І для цього їй було потрібно зняти один день з її життя і зробити 3-хвилинний ролик, щоб було цікаво, креативно і "патріотично" по відношенню до роботи) . Відео ми зняли, а ось як обрізати його і створити трейлер одного дня з життя оператора поштового зв'язку - не відомо.

Розбудовуватися довго не довелося, і через хороших знайомих, дізналися, як сучасні відеографії (з весіль, корпоративів , свят та ін.) обрізають єдине відео або його частини і роблять казку для своїх клієнтів. Необхідно було лише скачати зручну і просту у використанні програму для обробки відео, обрізки і склеюванні. Ми знайшли найбільш підходящий варіант - Windows Movie Maker.

Як обрізати відеофільм.

Отже, будемо пояснювати, як зробити короткий ролик з відео фільму саме в зазначеній програмі.


Тут нічого складно ні, навіть не сумнівайтеся. Для початку необхідно завантажити безкоштовно цю програму на офіційному сайті, після чого встановити на комп'ютер і відкрити.

Додайте необхідну відео або декілька відео на робоче поле програми. Зробити це можна, перетягнувши відео на поле або ж клацнувши мишкою по "Клацніть тут, щоб переглянути відео та фотографії", тоді відкриється папка, де ви можете знайти потрібне відео.

Відео, якщо воно велике, розбивається на кілька частин, щоб було зручніше працювати. Знайдіть той фрагмент відео, який вам необхідний. Зверху клікніть по панелі жовтого кольору "Кошти для роботи з відео" (з'являється лише після додавання відео фрагмента).

Під цією панелькой ви бачите такі рядки, як "Встановити початкову точку" і "Встановити кінцеву точку". Для того щоб обрізати відео фільм до потрібного шматка, у його початку встановіть початкову точку, а як тільки потрібний вам фрагмент закінчиться, на цій секунді встановіть кінцеву точку.

Фрагмент необхідно зберегти, але не як зазвичай "Файл- зберегти як .. ", а за допомогою" Головна - Зберегти фільм .. ". В якому форматі зберігати, вирішуйте самі, нам знадобилося Windows 7 (720р). Таким же чином можна створити кліп з потрібних відрізків абсолютно різних фільмів. Натискаючи на новому фрагменті відео обрізку, ви відріже тільки нове відео, а старе буде збережено. Спробуйте самі, у вас все вийде.