Як часом набридають старі речі, які так і хочеться викинути, але шкода. Спочатку ви "тягнете" з них останнє, так би мовити, вичавлюєте останні соки, але терпіння вже не вистачає. Старий холодильник - це той, що простояв на кухні більше 10 років, часом у багатьох квартирах можна і зараз зустріти ще стародавні радянські холодильники. Причому, поряд з новими і більш якісними, сучасними і зручними.

Підготуйтеся до прощання з холодильником.

Найважливіше для вас зараз - це сказати старому холодильнику "прощай". Так, можливо ви до нього звикли і дуже хочете залишити його як пам'ять, але, по-перше, він явно псує інтер'єр сучасної кухні, а по-друге, зручніше і простіше купити новий, високий холодильник, а цей забути, як страшний спогад.

Отже, вам необхідно підготуватися морально до прощання з холодильником. Вирішіть для себе, нарешті, що ця та техніка, яка тільки займає місце в приміщенні, де могла б стояти посудомийна машина, наприклад. Це та техніка, яка змушує вас працювати вдома більше, ніж цього можна було уявити, так старі холодильники постійно переморажівают продукти, їх необхідно регулярно розморожувати, промивати, позбавлятися від запахів в холодильнику та ін.

Як позбутися старого холодильника.

Є кілька вірних, перевірених і надійних способів позбавитися від холодильника назавжди.


Можна старий холодильник і продати, звичайно, проте, враховуючи, що це та техніка, яка в будь-який час може вийти з ладу, ви ризикуєте, продавши її, отримати холодильник назад. Справа в тому, що черговий переїзд старенький холодильник може не витримати, тому по приїзду на нове місце він може просто не включитися. Так ви і гроші повернете покупцям, і холодильник знову опиниться у вас на порозі. Тому, якщо віддаєте холодильник в добрі руки, то робіть це за мінімальну плату, наприклад, за шоколадку, або за рублів 500. Відразу попередьте покупця, що приймати холодильник назад не хочете, і якщо що, вони можуть його викинути, але без права вимоги грошей або іншої винагороди тому. Такий варіант цілком може підійти малозабезпеченій сім'ї, багатодітній родині, коли продуктів в холодильнику повинно бути багато. Взагалі, для початку, не завадив би і такий холодильник, який не шкода, особливо, якщо ви знімаєте житло і поки не придбали своє власне. І останній і абсолютно безпроблемний варіант - це утилізація старого холодильника! Просто візьміть сильного помічника, які допоможе дотягнути стару техніку до спеціальної урни з великими і громіздкими відходами, занурте техніку туди і можете забути про неї назавжди.