Істотна частина життя виразно переноситься в соціальні мережі, в тому числі і в популярну мережу "ВКонтакте". Тут спілкуються з рідними і близькими, друзями і колегами, призначають зустрічі і шукають потрібну інформацію. Особливу незручність полягає в тому, що користувачі "ВКонтакте" регулярно отримують спам, який створює незручності, а іноді й серйозні проблеми. Ми пропонуємо вам кілька дієвих способів позбавлення від спаму "ВКонтакте".

Зручність користування такими мережами залежить не тільки від дружності інтерфейсу або числа користувачів. Значною мірою ступінь комфорту залежить від кількості спаму. Настирливі повторювані повідомлення різного штибу, що пропонують все і вся, постинги на стіні і в коментарях, запрошення в незліченні групи, все це дратує і заважає спілкуванню і комфорту. Крім того, у повідомленнях часто міститися пропозиції перейти на сумнівні ресурси, в результаті чого користувач з легкістю підхоплює "заразу" на комп'ютер і змушений втрачати час і гроші на її видалення.

Приклад спаму ВКонтакте

Також з акаунтів рядових користувачів може здійснюватися масова розсилка, а вони і знати про це не будуть. Зазвичай про такі випадки нагадує адміністрація ресурсу у вигляді блокування аккаунта. Що, погодьтеся, ще менш приємно, ніж розгрібати незліченні повідомлення.

Методи позбавлення від спаму ВКонтакте

Зверніть увагу, ми зібрали найбільш важливі, дієві і в той же час прості правила, що дозволяють практично повністю винищити входить спам:

 1. Налаштуйте функцію приватності у вашому профілі. У настройках вкажіть можливість отримувати повідомлення, запрошення в групи тільки від друзів. За замовчуванням звичайно стоїть "всі користувачі". Це ж відноситься і до можливості постинга на вашій стіні.
 2. Зустрівши повідомлення, пост спамерського характеру не лінуйтеся скористатися кнопочкою "Повідомити про порушення". Це значно скорочує терміни життя аккаунта спамера і полегшує життя іншим користувачам.
 3. Отримавши листа від адміністрації соціальної мережі, ні під яким приводом не висилайте у відповідному повідомленні свого логіна і пароля.


  Це заборонено правилами практично всіх мереж. Листи з вимогами про верифікацію або сертифікації вашого акаунта розсилають спамери та інші нечесні люди, які прагнуть отримати до нього доступ. Це ж відноситься і до пропозицій відправити СМС на який-небудь номер. Від адміністрації ресурсу ви можете тільки отримувати СМС, та й то виключно в певних випадках.

 4. Користуйтеся антивірусом при роботі в мережі Інтернет. Не забувайте оновлювати бази і регулярно проводити повну перевірку комп'ютера на наявність вірусів та іншого троянського програмного забезпечення.
 5. Для входу в соціальну мережу користуйтеся паролем складніше. Він повинен складаються як з букв, так і цифр. Заходячи на сайт з чужого комп'ютера, не забувайте здійснювати вихід аккаунта по завершенню роботи.
 6. Періодично міняйте пароль до поштової скриньки, прив'язаному до реєстраційних даних в соціальній мережі.

Що робити, якщо в результаті спаму у вас зламали аккаунт?

Ще однією серйозною проблемою є злом аккаунта користувача і використання його для спамерських розсилок або неможливості зайти на свою сторінку. Ось, що потрібно зробити в цьому випадку:

 1. Перевірити файл hosts, розташований. Файл відкривається Блокнотом і з нього видаляються всі записи після знаків # за винятком . Зміни зберігаються. При наявності exe-шних файлів vkontakte або VK на дисковому просторі - видалити їх.
 2. Перевірити реєстр . Далі обираєте шлях. Після цього вибрати DataBasePath, права кнопка миші, Змінити. Замінюємо значення на
 3. Після виконання п.1 та п.2 перевірити комп'ютер на віруси і змінити паролі від поштової скриньки і сайту "ВКонтакте".

Вивчивши всю викладену нами інформацію, ви зможете убезпечити себе від проникнення спаму, а відповідно і шкідливих програм, на ваш комп'ютер.