Напевно у вас вдома стоїть старенький пилосос, який дістався у спадок від літніх батьків. Куди ж подіти це побутову мотлох, адже іноді викидати техніку шкода, раптом знадобиться, а зберігати - тільки займати певне місце у своїй квартирі або будинку.

Позбавлятися від пилососа, як і від іншої великої і навіть дрібної техніки завжди шкода, але це необхідно. Всі психологи разом запевняють, що від усього старого просто необхідно якомога швидше позбуватися! Є кілька простих способів того, як можна позбутися від займаного простору.

Утилізація старого пилососа.

Найпростіше, хоча і безжаліснішою всього разом з тим, це утилізація старої побутової техніки - пилососа. Попросту кажучи, викидання пилососа в смітник. Вам тільки й треба, що взяти пилосос в руки, спуститися до урни для крупного сміття і помістити туди пилосос. Більш європейським способом стане утилізація техніки на спеціальному заводі з утилізації. Але багатьом не хочеться туди нічого везти, та й у Росії така утилізація нічим не заохочується, а даремно. Так зі старого пилососа можуть потім витягнути робочі потрібні деталі, переплавити цінні метали тощо. Тобто і старий пилосос може легко стати в нагоді кому-то в подальшому.

Пилосос перетворюється на тумбу.

Не обов'язково відразу викидати свій пилосос. У залежності від його розмірів і форми, можна використовувати старий пилосос як тумбу, шафка, тумбу і навіть тайник! Подумайте самі: ну хто полізе шукати скарб з грошима в старий нікому не потрібний пилосос? Так, трохи задекоріруйте свій пилосос і покладіть на нього журнали і газетки, або накрийте пилосос красивим матеріалом і поставте на нього горщик із квіткою.


Якщо хочете використовувати пилосос як табурет, то просто зробіть для нього простий чохол і м'яким сидінням, щоб було зручніше сидіти і все!

Обмін старого пилососа на новий.

Можна за програмами утилізації різних магазинів техніки обміняти свій старий пилосос на новий. Навіть якщо будете порівнювати ціни, знайте, що так ви хоч звільнитеся від старого мотлоху і зможете купити, нарешті, новий пилосос, який працює в рази краще. Звичайно, ви не зможете купити той пилосос, який захочете, адже вам доведеться вибирати з виділених моделей для акції, а й з цих варіантів ви напевно знайдете щось підходяще. Так що міняйте свій пилосос на нову модель і користуйтеся своїм новим досягненням.

Благодійність і ваш пилосос.

Якщо ваш пилосос ще цілком робочий, легко очищає, але просто не сучасний, застарілий і голосно працює, наприклад, але ви вже зібралися позбутися старого пилососа, скажіть собі "СТОП"! Справа в тому, що зараз існує багато сімей, які готові отримати хоча б старенький пилосос безкоштовно або за невелику винагороду. Так ви і користь людям принесете й самі звільніть в приміщенні місце з під пилососа. Пилосос старого виду цілком може стати в нагоді комусь для дачі, села або для гаража, де завжди багато пилу і бруду накопичується.