Інтернет - річ хороша, навіть того більше. Зараз складно уявити, як би ми крутилися в світі без Інтернету. Однак разом із зручностями Інтернету в наше життя входять так само і деякі труднощі. Це ми навіть не згадуємо про те, що часу на підготовку студентам деколи дають менше 8:00 зі словами: "подивіться в Інтернеті". А чому ніхто не вважає той час, який після університету необхідно дістатися до будинку, поїсти, помитися, поспати ... Як вранці бути підготовленими навіть з Інтернетом?

Але не будемо чіплятися до таких деталей. Є й інші моменти Інтернету, які ми можемо отримати. По-перше, це інтернет залежність, а по-друге, це зараження комп'ютера вірусами через Інтернет і навіть найменше невміння користуватися мережею.

Інтернет залежність.

Найскладніше позбутися Інтернет залежності. Але є і більш важка стадія - залежність не просто до Інтернету, а до самого комп'ютера. Тому для користі прочитайте статтю "Як позбутися від комп'ютерної залежності", це буде чудовим доповненням до одужання. Але все одно пам'ятайте, що людину, залежну від Інтернету легко відрізнити від інших. Найчастіше це сумні і самотні люди з поганим зором і поставою. У будь-якому випадку, намагайтеся дати більше спілкування і позитивних емоцій будь-якій людині поза мереж Інтернету, тому туди затягує тих, хто недоотримує тепло та спілкування від реального спілкування.

Якщо комп'ютер підхопив вірус.

Складно часом буває вилікувати комп'ютер, якщо він підхопив вірус в просторах Інтернету.


Але якщо ви не хочете заражати свій комп будь гидотою, то зробіть йому "щеплення". Так можна назвати якісний ліцензійний антивірус. Яким ви будете користуватися, самі вирішите, у кожного свої пріоритети. Можна встановити хоч відразу кілька антивірусів. Регулярно перевіряйте комп'ютер на наявність вірусів, особливо, якщо в мережі ви знаходитесь часто. Перед відкриттям сторонньої, чужої флешки, диска і т.п., обов'язково спочатку перевірте його антивірусом. Антивірус нагоді вам завжди, купувати його доведеться раз на рік, так що це виходить не так дорого, як може здатися спочатку. Так само, щоб не підхопити вірус в Інтернеті, не відвідуйте маловідомі сайти, намагайтеся не переходити за посиланнями, які вам скидають в мережі. Навіть якщо повідомлення з посиланням прийшло від одного, пам'ятайте, що його аккаунт могли зламати.

Як навчитися користуватися Інтернетом.

Звичайно, ви можете навчитися користуватися Інтернетом за допомогою самостійно, але для цього вам варто бути дуже акуратним в натисканні клавіш миші. Але, звичайно ж, немає нічого кращого, ніж використання Інтернету під наглядом фахівця, який підкаже, який сайт може бути підозрілим, як це виявити, що робити, якщо вилізло "спливаюче вікно" і т.д. Добре, якщо вас по ходу будуть знайомити з соціальними мережами, завдяки яким ви легко і швидко зможете освоїти Інтернет на перших парах, проте велика ймовірність "підсісти" на мережу, тобто стати Інтернет залежною людиною.