Процедура реєстрації на сайті odnoklassniki.ru нескладна, проте деякі її кроки можуть викликати утруднення у користувачів, тому бажано ознайомитися з представленою в цій статті інформацією. Деякі вважають, що ця мережа більше підходить для людей зрілого віку. До того ж, що діяла деякий час платна реєстрація відлякала молодь. Однак тепер приєднатися до odnoklassniki.ru можна абсолютно безкоштовно.

Як зареєструватися в Одноклассниках?

Припустимо, що ви вирішили піти з Фейсбуку і зареєструватися в Одноклассниках. Для початку реєстрації потрібно зайти на офіційний сайт даної соціальної мережі. Сайт відкривається в іншому вікні, саме в ньому ви і будете проходити всі етапи реєстрації. У першому вікні ви будете читати інструкцію. У вікні, натискається клавіша "Зареєструватися". З'являється форма анкети, в якій ви повинні заповнити всі поля, вводячи дані вручну, а також користуючись списком, що випадає і перемиканням кнопки.

Як зареєструватися в однокласниках: для реєстрації на сайті вам в якості логіна варто вказати свою електронну скриньку , який стане в нагоді у випадках відновлення логіна або пароля, крім цього ви зможете отримувати на електронну пошту повідомлення про події, що відбуваються на вашій сторінці. Навіть не відвідуючи сайт, ви завжди зможете бути в курсі того, хто вам надіслав повідомлення, виклав фотографії, запросив вас у друзі.

Якщо ви не бажаєте застосовувати в якості логіна свій e-mail, то можете вибрати будь-яке слово англійською мовою або із запропонованого списку, або придумавши його самостійно. Вибираючи пароль, пам'ятайте про те, що він повинен бути надійний і містити не тільки букви латинського алфавіту, але й цифри або символи, за бажанням. Тисніть "Зареєструватися". На вашу електронну адресу прийде лист, що повідомляє про реєстрацію.


Для підтвердження бажання приєднатися до мережі odnoklassniki.ru потрібно перейти за запропонованою вам посиланням.

Як отримати безкоштовну активацію в Одноклассниках

Як зареєструватися в однокласниках безкоштовно? Для отримання доступу до всіх можливостей, які пропонує сайт, ваш аккаунт потрібно активувати. Для активації необхідно заповнити профіль, що ви зможете зробити за чотири кроки. Якщо у вас на даний момент немає часу, то крок, виконати який ви зараз не можете, можна відкласти, натиснувши "Пропустити". Пропущені дії можна виконати в будь-який зручний для вас час.

Своїх друзів, які зареєстровані в odnoklassniki.ru, ви зможете знайти за допомогою функції "Пошук". А ось для завантаження фотографій новачкам варто пройти спеціальний урок. Після четвертого кроку сторінку можна активувати. Ця дія також можна відкласти до більш зручного часу.

У вікні активації вводиться номер мобільного телефону. Якщо ви не є жителем Росії, то перед веденням телефону потрібно змінити назву країни, що призведе до зміни коду. Після цього ви отримаєте на телефон смс з кодом для безкоштовної реєстрації в мережі. У надане вам віконце введіть код і натисніть "Активувати".

При бажанні з одного комп'ютера можна зареєструвати і другого користувача. Для цього потрібно натиснути "Вийти" для виходу зі своєї сторінки. Після цього можна починати нову реєстрацію. Зареєструвати більше одного користувача на один електронний ящик або номер мобільного телефону неможливо.

Ось як зареєструватися в Одноклассниках. Реєстрація в odnoklassniki.ru допоможе вам знайти старих друзів і знайомих, колишніх однокласників і однокурсників, придбати нові знайомства для повноцінного захоплюючого спілкування.