Жодне сучасне пристрій зв'язку не залишається незмінним, а постійно оновлюється і вдосконалюється. iphone 4 не є винятком із загального правила. Крім того, iphone DFU режим якраз і служить для оновлення прошивки смартфона незалежно від її типу.

Сутність і використання iphone DFU режиму

Перед тим, як вивести iphone з dfu, розберемося, що таке DFU? Він є стандартним режимом, який дозволяє виконувати операції відновлення прошивки, на відміну від режиму "Recovery", в якому передбачено тільки оновлення прошивки. У даному режимі операційну систему завантажувати можна.

Завантаження DFU проводиться викликом головного меню клавішею "Пуск". У меню "Всі програми" запускаєте додаток iTunеs, призначене для роботи в комплексі з пристроями, виробленими фірмою "Apple". Перед використанням програми переконайтеся, що вам запропонована остання його версія.

Кабель USB для модного телефону 2012 iphone 4 підключається до комп'ютера, але сам апарат поки не під'єднується. Мобільний телефон необхідно вимкнути стандартним способом - клавішею "Power" до появи картинки слайдера - "Вимкніть". Слайдер перетягується в праву сторону, далі необхідно дочекатися зникнення обертається шестерінки.

Як вивести iphone з dfu? Скоро дізнаєтеся! Підключіть iphone 4 до ПК. Одночасно натиснуті клавіші "Power" і "Home" утримуйте 10 секунд. Після закінчення цього часу "Power" відпустіть, а кнопку "Home" продовжуйте натискати протягом приблизно такого ж періоду. Через деякий час додаток iTunеs визначить самостійно, який пристрій приєднано.


Ця процедура займе приблизно 20 секунд. Той факт, що підключення здійснилося, можна встановити по напису на екрані ПК. При цьому екран iphone залишається абсолютно чорним або, навпаки абсолютно білим. Ніяких інших ознак включення iphone DFU режиму спостерігатися не буде.

Як вивести iphone з DFU режиму

Тепер питання: як вивести iphone з dfu. Після всіх виконаних операцій здійснюється сама прошивка смартфона. Слід також пам'ятати, що при виконанні операції прошивки в пам'яті пристрою інформація не зберігається. Тому попередньо всі потрібні файли підлягають завантаженню на USB-накопичувач.

Після цього пристрій має бути правильно виведено з режиму iphoneDFU. Для цього апарат повинен залишатися підключеним до ПК кабелем USB. Знову одночасно натискаєте "Power" і "Home", утримуючи їх протягом 10 секунд. Після цього їх можна відпустити. Щоб включити смартфон для роботи в стандартному режимі потрібно натиснути і затримати в такому стані клавішу "Power".

Як вивести iphone з dfu без ПК? Допускається виведення iphone 4 з режиму DFU без використання комп'ютера. В даному випадку дії ті ж - "Power" і "Home" одночасно утримуються, поки не з'явиться символ компанії-виробника - яблука.

як вивести iphone з dfu? Це можна зробити, використовуючи програму TinyUmbrella, натисканням кнопки "Exit Recovery".

Оновлення прошивки є бажаним і навіть необхідним заходом. Головне, дотримуватися при цьому всі запропоновані правила.