Будь-яка дівчина мріє виглядати завжди краще за інших дівчат. Як цього добитися? Займатися собою, любити себе, вірити в свої сили і користуватися якісними приладами для укладання волосся. Як правильно вибирати щипці для волосся? Багато в чому ваш вибір буде залежати від вартості приладу в першу чергу і від способу укладання волосся.

Розрізняють декілька способів укладання: це справжня вечірня і святкова укладка волосся, випрямлення волосся і завивка волосся. Звідси і варіанти щипців: для укладання й випрямлення, а так само для завивки, тобто перетворення прямого волосся в кучері.

Випрямлячі для волосся.

Щипці, які допомагають створювати справжню красиву укладку - це випрямлячі, інакше звані утюжками. Завдяки цьому приладу ви можете просто залишити пряме волосся, а можете створити елегантну зачіску. Випрямлячі можуть бути не простими, а допомогти створити на прямих волоссі малюнок. Це в тому випадку, якщо ваш праску має насадку з рельєфом. Це можуть бути прості хвилі, а можуть бути і зірочки або сердечка. Зручно, що такі щипці для волосся можуть і завивати волосся: як кінчики, так і створювати кучері по всій довжині. Такі щипці для укладки купують як дівчата з хвилястим волоссям, так і з кучерями і навіть прямоволосие дівчини. При виборі прасування огляньте його пластину, яка і є робочою частиною приладу.


Якщо у вас довге або густе волосся, то вам варто вибирати щипці з широкою пластиною, якщо у вас коротке або тонке волосся, то вам цілком підійдуть неширокі щипці, вони, до речі, і для дому зручніше. Уточніть у продавця, яке покриття має праску. Турмаліновим покриття пластини щипців сприяє створення здорового способу волосся, додання їм блиску. Іонно-керамічне покриття пластини допомагає домогтися відновлення волосся. Нано покриття говорить про те, що праску має антибактеріальну дію на волосся. Щипці повинні мати регулятор температури і термозахисні властивості, зверніть особливу увагу на це.

Плойка для волосся.

Щипці, які роблять на вашій голові шикарні кучері, називаються щипцями для завивки волосся або плойкою. Це прилад на сьогоднішній день різний, але всім відомий класичний варіант, що має один стрижень, який поділяється вище ручки на товстий стрижень і вигнуту у вигляді дуги пластину. Зараз можна підібрати щипці товщиною як в 1 см, так і в 3,6 см. Ви можете підібрати і такі щипці, в яких ви можете змінювати насадки: від тонких, до широких. При виборі плойки дивіться на її потужність. Для будь-якої активної дівчині припадуть до душі бездротові щипці для завивки волосся. Особливо це зручно в дорозі, коли необхідно привести волосся в порядок, тим більше, якщо у вас намічена важлива зустріч.