Сучасній людині дуже складно обійтися без СВЧ. Це скорочення означає простою мовою мікрохвильовку або мікрохвильову піч. Вибір великий на ці печі, однак як вибрати СВЧ правильно і не помилитися, не розгубитися і не витратити зайве? Це, як відомо, проблема вибору: його немає - погано, є - ще гірше ...

Мікрохвильові печі можуть бути простими, з функцією гриля або конвекційними. Так само розділити СВЧ можна за розміром і обсягом, потужності, управлінню, таймером. Висока потужність допоможе швидше приготувати або розігріти їжу, сенсорне управління буде більш надійним, а електронний таймер - більш точним.

Скільки людей в сім'ї.

В залежності від того, скільки людина буде користуватися мікрохвильовкою (вдома або колектив на роботі - не важливо), повинна залежати величина СВЧ. Для невеликої компанії з 3 чоловік і менше підійде невелика піч на 17 літрів. Якщо ви хочете не підігрівати в мікрохвильовій пічці, а готувати, то вам варто підібрати СВЧ на 23-24 літра. Для любителів гриля підійде 27 літрова мікрохвильова піч. Є СВЧ на 34 літра, але сумніваюся, що вона буде доречною в домашніх умовах.

Гриль і конвекція в мікрохвильовій печі.

Якщо ви часто їсте курочку-гриль або любите овочі на грилі, то вам варто розглядати моделі мікрохвильових печей з функцією гриля. Однак якщо вам необхідно отримати від страв гарний колір, незвичайно апетитну кірочку, то вам варто брати СВЧ з конвекцією, коли внутрішній вентилятор в СВЧ переганяє всередині неї гаряче повітря.


Так приготування страв буде відбуватися набагато простіше і краще. Ця ж функція зможе відмінно допомогти господині підняти тісто і напекти смачненьке до чаю.

Управління мікрохвильовій печі.

Важливо визначитися з керуванням СВЧ. Справа в тому, що хоч сенсорне управління і більш надійне, для більшості людей зручніше користуватися саме механічним керуванням, тому це зручно, легко і нетривіально. Для сенсорного управління необхідно як мінімум застосувати більше сил, для натиснення потрібної кнопки. Сенсорне управління дає вам можливість для більшої кількості функцій. А ось механічне управління - це пара рукояток і кілька кнопок з обмеженим набором функцій. Літнім батькам варто придбати СВЧ з механічним керуванням, їм так зручніше і простіше, та й безліч можливостей в печі їм ні до чого.

Електропроводка і СВЧ.

На жаль, не кожна мікрохвильова піч може вам підійти, навіть якщо і гроші є і модель сподобалася. Багато що залежить від електропроводки. Повідця повинна бути якомога потужніший, якщо ви купуєте сучасну і "навороченную" мікрохвильову піч. Справа в тому, що при змішуванні режимів СВЧ її споживана потужність плюсуется, чого слабка проводка не витримує. Так що або поміняйте електропроводку, або купуйте модель НВЧ простого зразка, або проведіть спеціальну розетку для СВЧ, без підключення до неї інших електроприладів.