Всього лише одне яблуко в день - і ваша серцево-судинна система буде в повному порядку! Таку корисну звичку в цілях профілактики захворювань серця рекомендують впровадити в свій живильний раціон британські вчені.

За твердженнями дослідників з берегів Туманного Альбіону, якби кожна людина щодня з'їдав хоча б одне яблуко, то відсоток смертності від судинних захворювань фіксувався б значно рідше. Порядку 9000 випадків зі смертельним результатом можна було б попередити щорічно. Фігурувати такими досить вагомими цифрами вченим дозволили результати проведеного ними дослідження.

Введення яблук в раціон рівнозначно прийому статинів - тих ліків, дія яких спрямована на зниження рівня холестерину в крові, а також попереджають розвиток атеросклерозу, захворювання, яке є головним провокатором зародження більш серйозних і небезпечних хвороб серцево-судинного характеру.


Лікувальна цінність одного яблука аналогічна 40 мг статинів.

За словами професора Оксфордського університету Адама Бріггса, яблука і статини однаково корисні для здоров'я серця. Але при цьому переваги натурального фруктового "ліки" більш очевидні, оскільки воно має природне походження, а також відрізняється приємним смаком. Само собою зрозуміло, вчені не агітують людей з групи ризику, тобто так званих "сердечників", за відмову від прийому спеціальних медичних препаратів. Однак, для профілактики серцево-судинних захворювань, для зниження ймовірності розвитку інфарктів та інсультів і, так би мовити, для посилення цілющого ефекту вони рекомендують їм звернути найпильнішу увагу на яблука. Тим більше, що на основі цього фрукта можна робити масу найрізноманітніших і смачних десертів ...