Мультиварка - дуже просте і зручне пристосування на кухні. Даремно багато жінок вважають це марним пристроєм, адже вона багато в чому полегшує роботу на кухні. За допомогою мульварке можна з мінімальними зусиллями приготувати різноманіття смачних і корисних страв. Давайте поговоримо про те, як вибрати мульварку і чи варто її купувати взагалі.

Чи варто купувати мультиварку?

Мультиварка - це звичайна каструля, але тільки з двигуном всередині. Мультиварка може готувати найрізноманітніші страви. На сніданок ви можете зварити в ній будь-яку кашу: перлову, гречану, рисову, пшоняну і т.д. Для того щоб це зробити, вам потрібно всього лише закласти потрібні продукти і вибрати відповідний режим.

В мультиварці також є функція відкладеного старту , наприклад, ви можете продукти закласти ввечері, а вранці вона сама почне приготування. Також в мультиварці можна варити супи, смажити, парити, піч і варити. Повірте, робить вона кожне блюдо дуже смачним, а від вас вимагається всього лише закласти продукти. Тушковані блюда в мультиварки виходять особливо смачними!

Вибираємо мультиварку

Для початку вам потрібно визначитися з об'ємом мультиварки. Обсяг коливається від 2,5 до 5-ти літрів. Мультиварку з великим обсягом оптимально купувати, якщо у вас велика сім'я і готувати потрібно багато.


Кришка хорошою мультиварці повинна бути герметичною, тобто щільно прилягати до каструлі, інакше в неї потрапить повітря, і страва буде зіпсовано. Сьогодні багато кришки обладнані функцією м'якого випуску пари. Коли робота завершена, мультиварка поступово випускає назовні утворився пар, що вбереже вас від випадкових опіків.

Внутрішньо покриття може бути 2-х видів. Найпоширеніше - антипригарне, але ще є 5-тіслойное покриття з мармуровим напиленням. Не можна сказати, який з двох видів краще, тому вони обидва гарні: легко миються і служать довго. При виборі мультиварки зверніть увагу на кількість режимом, які варіюються від 3 до 8. Стандартні режими включають: варіння, випічка, тушкування, каша, гречка, плов. Слід знати, що в режимі "плов" можна готувати не тільки його, але ще й картопля або макарони, а в режимі "гречка" готується будь-яка каша. Тому вивчіть інструкцію до обраної мультиварки.

Зверніть увагу на панель управління, яка повинна бути інтуїтивно зрозумілою і зручною. Отже, вибирайте мультиварку, яка вам найбільше подобається і буде дійсно функціональної, адже з нею будь-яку страву вийде не тільки швидким, але і дуже смачним!