Якщо хочете дивувати домочадців простими і смачними рецептами, варто запастися міксером. У багатьох домогосподарок і домогосподарів на кухні є це маленьке диво техніки - міксер. Однак міксери не вічні, приходить день, коли з'являється необхідність відправитися в магазин, щоб вибрати міксер. Але сучасні технології не стоять на місці, тому грамотним і раціональним питанням стає - як вибрати міксер правильно? Сьогодні нам належить дізнатися відповідь на це питання.

Як вибрати міксер - ручний або стаціонарний.

Міксери можуть бути ручними і стаціонарними. Ручні - це міксери без чаші, стаціонарні - із чашею, відповідно. Стаціонарні міксери називають так само міксерами на підставці. Яка тут різниця? Ручний міксер, як відомо з назви, працює в руці, яку доводиться тримати на вазі. Якщо роботи з міксером багато, можна сильно втомитися. Тому, якщо ви часто збиваєте міксером тісто, вам сподобається стаціонарні моделі міксерів.

Крім того ясно, що у стаціонарних міксерів потужність вище , ніж у ручних міксерів, та й вартість їх вище приблизно в 1,5-2 рази. Якість роботи у міксерів одно, тому як вибрати міксер, залежить тільки від зручності особисто для вас і від вільного місця на кухні. Зрозуміло, що ручний міксер буде займати менше місця, ніж міксер стаціонарний, його простіше мити і елементарно користуватися. Стаціонарний міксер в свою чергу може відрізнятися за розмірами чаші, кількістю насадок, а ось суміші збиваються з ним все-таки трохи краще. Але пам'ятайте, що такий міксер часто розбризкує смешиваемое.

Як вибрати міксер - потужність.

Важливо звернути увагу на потужність обираного міксера. Не можна вважати, що потужність міксера - це нісенітниця.


Це так, якщо міксер потрібен вам, тільки щоб замішувати рідке тісто на млинці або збивати яйця з цукром і ін. Але саме потужність техніки впливає на те, як довго може працювати міксер без перерви і при це не перегріватися, чи зможе міксер замісити густе тісто , як швидко будуть обертатися насадки у міксера і ін. Так, що, якщо хочете знати, як вибрати міксер правильно, знайте, що потужність ручних міксерів варіюється від 150 до 400 Вт, у той час, як стаціонарні міксери мають потужність в 200-700 Вт

Як вибрати міксер - насадки.

Дуже важливо подивитися комплектацію міксера, перш ніж його купити. Стандартний набір насадок міксера - це 2 види насадок для замішування тіста (рідкого і густого). Одні насадки збивають рідке тісто, пюре, рідини, вершки, яйця і крему, а інші - густе тісто. Що стосується пюре, деякі моделі міксерів мають спеціальні насадки для пюре, але якщо її немає, збивають варену картоплю стандартними насадками. Насадки необхідно уважно оглянути - вони повинні бути якісними і надійними. Дорожчі моделі міксерів представлені насадками

- Блендер. Ця насадка дозволяє робити дитяче пюре,

- Ніж-подрібнювач. Завдяки йому можна приготувати фарш, подрібнити зелень, горіхи та ін.,

- Сито. З його допомогою можна перетерти продукти, як на тертці,

- Електроніж. Завдяки цій насадці міксер може нарізати не тільки хліб, а й сир, фрукти, ковбасу та ін.

Хтось витрачає величезні гроші на кухонний комбайн, коли користуватися буде тільки можливостями "наверненого" міксера. Чи не переплачуйте, якщо вам не потрібно зайве, купуйте відповідний міксер. Тепер ви знаєте, як вибрати міксер правильно, і не помилитеся з вибором.