Блендер - необхідна на кухні техніка, яка зараз є майже у кожної жінка в домі. Мода на блендери особливо сильно почала свій розвиток завдяки американським фільмам, де за допомогою блендерів роблять різні коктейлі, напої, пюре та багато іншого. Це стало популярно і в Росії, і не дарма, адже блендер полегшує роботу. Як вибрати блендер, ви дізнаєтеся з цієї статьі.Помімо неї варто звернути увагу на статтю про те, який вибрати блендер: стаціонарний або погружной. Це вже полегшить вам задачу. Обов'язково прочитайте статтю, і подумайте, яким блендером вам буде користуватися зручніше. У кожному разі, блендери не так дорого коштують і можна купити відразу і той і інший.

Як вибрати блендер: потужність.

Щоб вибрати блендер, його необхідно повністю вивчити. Але найважливішим аспектом будь-якого блендера вважається його потужність. В середньому, на сучасному ринку потужність блендера варіюється від 300 до 700 Вт Але як вибрати блендер за інформацією про його потужності? Для цього згадайте, про що взагалі говорить потужність - про здатність роботи блендера.

1. Чим могутніше блендер, тим краще він впорається з подрібненням твердих продуктів, наприклад, льоду. Тому, при часто роботі з твердими інгредієнтами, особливо з морквою, вам необхідно буде вибрати блендер з потужністю не менше 500 Вт. Але тоді доведеться купувати стаціонарний блендер, тому погружная модель техніки буде затяжкої для роботи.

2. Якщо ж ви перемелюєте щось варене, м'яке, змішуєте рідини, робите пюре і т.п., вам варто вибрати простий погружной блендер невисокої потужності. Він впорається із завданням і не буде таким важким, хоча на перший погляд різниця у вазі здасться невеликий.

Як вибрати блендер: чаша.

Щоб вибрати блендер правильно зверніть увагу на його чашу.


Що найважливіше при виборі блендера за цим параметром знають дуже небагато, а це:

1. Матеріал чаші. Виділяють скляні та пластикові чаші. Скляна чаша розіб'ється при падінні, але вона екологічна і безпечна для продуктів. Пластикова чаша більш міцна, але може вступати у взаємодію з продуктами, темніти з часом;

2. Об'єм чаші. Цей аспект стосується стаціонарних блендерів, по більшій частині. Найбільш популярними є чаші на 1,5-2 літри. Хоча який саме обсяг вибрати вам, залежатиме від того, скільки людина в сім'ї, і яка необхідність у використанні виникатиме. Роблячи напої на сніданок на сім'ю з 4 осіб, знадобиться чаша на 1,5 літра, тому від загального обсягу необхідно віднімати близько 0,3-0,4 літра, щоб залишити вільне місце в чаші для роботи блендера.

Як вибрати блендер: швидкість.

Дуже важливо мати можливість поміняти швидкість при роботі з блендером. Тому так важливо вибрати блендер з кількома швидкостями. В середньому, їх повинно бути 5, але можна і більше. Чим менше швидкостей у блендера, тим гірше вам. Варто вибирати блендер за кількістю швидкостей, що допоможе приготувати в ньому все як слід. Краще всього, якщо у блендера є особливий режим "Турбо", який збільшує швидкість на кілька положення, або на максимальну швидкість на певний час.

Як вибрати блендер, яким можна пишатися? Варто подивитися, які у нього можливості. Добре б придбати блендер з функціями самоочищення, колки льоду, соковижималки та кавомолки. Так само зверніть увагу, які насадки йдуть в комплекті з блендером. Вони можуть бути наступні: блендер, міксер, подрібнювач, вакуум і комбайн. Багато насадки можуть бути вам не потрібні, так навіщо переплачувати, купуйте те, що знадобиться!