Якість зображення, яке виводиться за допомогою консолі xbox 360, залежить від багатьох параметрів. До них відносяться характеристики ігрової консолі (роздільна здатність, кількість кадрів в секунду), а також характеристики телевізора (яскравість, кольоровість, частота рядкової розгортки). Як xbox 360 підключити до телевізора? Велику роль в отриманні якісного зображення грає кабель, що з'єднує консоль з телевізором і тип з'єднання, яке він утворює.

З'єднання, що забезпечують низький і середній якість зображення

Найпростішим і низькоякісним способом, як xbox 360 підключити до телевізора, є одночасна передача аудіо- та відеосигналів по одножильному кабелю. Це призводить до істотного погіршення якості акустики. Звуковий сигнал він не розбивається на два канали: лівий і правий, утворюючи монозвук. Перешкоди в відеосигналі призводять до значного незведення променів і зниження роздільної здатності в каналах кольоровості і яскравості. Цей спосіб варто використовувати тільки у випадку, коли біля телевізора є тільки антенний вхід.

Найпоширенішим варіантом, як xbox 360 підключити до телевізора, служать традиційні "тюльпани". В даному випадку аудіо- та відеосигнали передаються за трьома роздільним кабелям. Для відеосигналу служить один кабель, а два інших призначені для лівого і правого аудіо каналів. Такий кабель називають композитним і саме він найчастіше передбачається в стандартній комплектації. Даний спосіб підключення дозволяє отримати стереозвук, але на якість відеозображення впливає мало. Колірні і яскравість складові передаються по одному дроту і створюють перешкоди. Характеристики зображення більш високі, ніж при одножильному з'єднанні, але все ж, знаходяться на середньому рівні.

Сполуки, що забезпечують отримання якісного зображення

Більш прогресивним способом, як xbox 360 підключити до телевізора, є використання кабелю S-video.


Відмінною його рисою є розбиття відеосигналу на дві складові - колірну і яркостную. Зображення виходить чітке, і всі його елементи передаються одночасно. Подібно композитного варіанту передачі відеосигналу для передачі звуку потрібен окремий кабель.

Використання компонентних кабелів YUV, YPrPb і YCrCb дозволяє отримувати роздільні сигнали - два кабелі несуть відповідальність за колір, а третій за яскравість. Якість зображення при використанні компонентних кабелів наближається до DVI або HDMI. Передача кольорів надзвичайно точна і якісні характеристики одержуваного зображення набагато вище, ніж при використанні інших аналогових кабелів. Кабель YUV передає зображення хоч і в аналоговому варіанті, але з дуже хорошою роздільною здатністю.

Якісне зображення дозволяє отримувати використання кабелів, що підтримують сигнал RGB. У цьому випадку відеосигнал також передається по трьох каналах, проте всі три відповідають за кольору. Такий кабель підключається до SKART-роз'єму на телевізорі. Отримати відомості про наявність роз'єму SСART на вашому телевізорі і можливості прийому сигналу RGB можна з супроводжуючою його документації. Як xbox 360 підключити до телевізора, якщо TV має кілька SСART-роз'ємів. Швидше за все, тільки один або два з них підтримують якісний RGB-сигнал в повному обсязі.

Використання компонентних кабелів і кабелю, що передає сигнал RGB, для з'єднання вашої ігрової консолі і TV дозволяє отримати зображення з високими якісними характеристиками. Тепер ви знаєте, xbox 360 підключити до телевізора, які кабелі при цьому використовувати. Удачі Вам!