Ігрова консоль xbox 360 - це система останнього покоління, яка розрахована, насамперед, на отримання зображення на екрані, що володіє високою роздільною здатністю. Застосування звичайного ЕПТ-TV влаштовує далеко не кожного користувача xbox 360, тому, якщо у вас немає великого HD-телевізора, то можна підключити консоль до комп'ютерного монітора. Перед тим, як xbox 360 підключити до монітора, необхідно придбати спеціальні кабелі.

Роз'єми, через які можна під'єднати xbox 360 до монітора

Якщо не знаєте, як xbox 360 підключити до монітора, то для початку придбайте необхідний кабель. Перед придбанням кабелю необхідно попередньо ознайомитися з представленими на ринку різновидами цієї продукції.

15-контакатний роз'єм VGA дозволяє передавати аналоговий відеосигнал по трьом кольорам: червоному, зеленому і синьому, а також інформацію про вертикальної і горизонтальної синхронізації. Застосування VGA-кабелю дає можливість отримання високоякісного зображення з високою роздільною здатністю. Підключається він через розташований на задній частині VGA-вхід. У разі якщо цей вхід вже зайнятий, можна придбати перехідник VGA-VGA. Якщо такий роз'єм відсутній, можна використовувати вхід DVI і перехідник VGA-DVI. VGA HD-кабель можна придбати як в мінімальній комплектації, так і з додатковими аксесуарами: оптичним цифровим кабелем для підключення звуку і перехідниками різних типів.

Нові моделі моніторів найчастіше оснащені HDMI-виходами. HDMI є цифровим мультимедійним інтерфейсом, здатним передавати не тільки зображення високої якості, але і звукові сигнали. Важливою особливістю даного кабелю є залежність якості переданих сигналів від його протяжності.


Чим вона більша, тим більша ймовірність зниження якісних характеристик. Оптимальна довжина HDMI-кабелю - 1,5 метра.

Чи дасть використання кабелю HDMI очікуване поліпшення якості сигналів в порівнянні з інтерфейсом VGA багато в чому залежить від моделі монітора. Якщо ви використовуєте сучасний монітор з діагоналлю більше 24 дюймів, то різниця буде дуже суттєва. Перед покупкою кабелю HDMI потрібно переконатися, що ваш монітор має необхідний роз'єм.

Підключення звуку

Як xbox 360 підключити до монітора, щоб відтворювався звук? Яке ж пристрій буде служити джерелом звуку для вашої ігрової консолі? Відповідь -Підключення до приставки зовнішні колонки. Такі колонки підключаються до звукової карти про допомозі 3,5 мм штекера або на колонках є два RCA-виходи - червоний і білий. Якщо таких виходів немає, а є зелений провід, то для його підключення до двох кабелях RCA ігрової консолі потрібно використовувати спеціальний перехідник.

Якщо ваші 5.1 колонки приєднані до цифрового декодера, то необхідно зняти заглушку на широкому штекері VGA -Кабелі і приєднати його до оптичному кабелю, другий кінець якого вставляється в оптичний вихід декодера. При використанні HDMI необхідно придбати перехідник для оптичного входу і стандартного інтерфейсу xbox 360.

Якщо у вас немає спеціальних акустичних пристроїв, для отримання звуку консолі можна використовувати DVD-програвач або музичний центр. Як xbox 360 підключити до монітора: для цього RCA-кінці VGA-кабелю підключіть до музичного центру і перемкніть висновок звуку в налаштуваннях пристрою на цей кабель.