PDF є універсальним форматом, що дає можливість зберігати ілюстрації, їх колір, шрифт і форматування тексту. Він дозволяє впроваджувати в документи різні шрифти, растрові і векторні зображення, вставки мультимедіа. Ці документи мають високий ступінь захисту, що охороняє їх від несанкціонованого копіювання або пошкодження. Однак недоліком даного формату є неможливість редагування документа, тому часто виникає необхідність перетворення таких документів у файли Word.

Як PDF перевести в Word. Способи перетворення документів PDF у файли Word.

Найпростішим способом, як pdf перевести в word, тобто в текстовий редактор є пряме його копіювання в документ з расшіреніем.doc. Однак цей варіант можна використовувати тільки в тих випадках, коли немає необхідності зберігати шрифти, списки та інші елементи форматування. У деяких випадках текст попросту може стати нечитабельним. А якщо документ PDF захищений, то така процедура в принципі неможлива.

Наступним вірогідним варіантом, як pdf перевести в word, є використання ABBYY FineReader, яка застосовується для "розпізнання тексту". У відкрилася програмі необхідно вибрати документ і натиснути на рядок, який пропонує розпізнати його. Після цієї процедури натисканням на значок Word отримуєте необхідний документ.

Можна використовувати й інші програми, наприклад, Adob Acrobat Pro. Але вона менш популярна, оскільки є платною і вимагає час для установки.

Програма Acrobat Reader четвертої версії дозволяє як pdf перевести в word посторінково, так і цілим документом. Перед тим, як pdf перевести в word, необхідно відкрити файл в даній програмі. У меню View вибирається рядок "Continuous". Далі - вибираєте меню Edit, а в ньому - Select All, потім в Edit - Copy. Перейшовши в меню Word, виберіть "Правка" - "Вставити". У даній програмі перед початком конвертації можна провести тестування на можливість копіювання даних документів у Word. Для цього документ відкривається у програмі, вибирається меню File, в якому вибираються рядки Document Info - Security. Якщо для параметра "Вибрати текст і зображення" висвічує "Allowed", то і тексти та ілюстрації можуть бути перетворені у формат документів Word.

Якщо файл не має занадто просунутий пароль, то перевести документ у формат doc можна за допомогою самої програми, яка була використана для відкриття документа.


У цьому випадку натисканням на вкладку "Зберегти як" можна отримати бажаний формат Word. Однак даний метод працює далеко не завжди.

Вам може стати в нагоді інформація про те, як pdf перевести в fb2. Інформацію про це ви зможете знайти так само на нашому сайті.

Як Word перевести в PDF. Варіанти перетворення файлів Word в документи PDF.

Для перекладу документів редактора Word в документи PDF можна використовувати безкоштовну версію doPDF. Програма буде встановлена на комп'ютері в якості драйверів для принтера. Як word перевести в pdf? Відкривши документ, призначений для перетворення в PDF, в редакторі вибирається рядок "Друк документа" і вказується новий принтер, який повинен відобразитися після установки doPDF. Документ "роздруковується" віртуальним принтером. Так, буквально за лічені хвилини документ, набраний в будь-якому редакторі, як текстовому, так і графічному, трансформується в документ PDF.

Основними перевагами даної програми, крім того, що вона безкоштовна, є можливість вибирати потрібне дозвіл в широкому діапазоні, самостійно задавати необхідний формат, здійснювати пошук в PDF.

Як word перевести в pdf? можна провести за допомогою стрічки Adobe Acrobat XI, яка знаходиться в додатках Microsoft Office. Для цього файл відкривається в додатку і в стрічці Acrobat вибирається "Створити PDF", потім "Захистити PDF". У наступному вікні встановлюються права, прописується пароль, якщо ви хочете, щоб даний файл неможливо було скопіювати без вашого відома. Після натискання "Ок" дайте файлу ім'я і збережіть його в документі, який відправиться в призначений вами місце.

Перетворення документів з одного формату в інший дозволяє отримати недоступні у вихідному форматі можливості і досягти необхідних характеристик кінцевого документа.