Зізнаюся, спочатку такі слова викликають кислу посмішку і відчуття незручності.

Як фотографія пухнастого котеночка в золотій рамочці на робочому столі суворого бухгалтера.

Але вчитуюсь, і думка своє міняю: а ж і справді, коли любиш свою роботу (нехай це всього лише робота по дому), знаєш про неї дещо важливе (шлях це всього-на-всього рецепт миючого засобу) і не втомлюєшся відкривати в ній кожен день щось нове (хай і в області миття посуду) - чому б цьому не розчулитися, що не порадіти і не поділитися?

Нехай собі і зі зменшено-пестливими суфіксами.

Ось які секретик хазяєчок я почерпнула з інтернету і тепер у всю використовую будинку:

  • Якщо з хвилини на хвилину мають з'явитися неждані гості, а вдома Неприбраний, хапаю місткий пластмасовий таз і кидаю в нього абсолютно всі речі, що валяються не так на місцях. Час - п'ять хвилин. Після відходу гостей в спокійній і комфортній обстановці розбираю тазик. Ще один плюс способу - чверть обсягу таза зазвичай відправляється прямо у відро для сміття.


    Лежало б на місцях - рука не піднялася б.

  • Якщо ви примудрилися посадити на річ плями від соку апельсина, лимона, лайма чи мандарина, закип'ятіть літр молока і залийте тканина з плямою гарячою рідиною. Замочуємо 20 хвилин, потім стираємо, як звичайно.
  • Щоб очистити килим від котячої або собачої шерсті, візьміть широкий пакувальний скотч і послідовно "проклейте" площа килима. Вся шерсть, а так само дрібне сміття і пил, намертво приклеїться до скотчу. Відриваємо, викидаємо.
  • Ганчірочку, якій протираємо пил, змочуйте кондиціонером для білизни. Пил стане менше сідати на поверхні меблів.
  • Будь-яку бруд з вікон в одну мить отчищает розрізана навпіл цибулина.
  • Цінники, намертво приклеєні до кухонної посуді, легко змити наступним чином: гарненько втираємо в липке пляма від цінника рослинне масло, зверху моєму звичайним засобом для миття посуду.

А які секретик відомі вам?