Тому що бігаєш недостатньо довго.

Або занадто довго, занадто повільно, невиправдано швидко - причин може бути маса.

Щоб схуднути, бігати потрібно фізіологічно ПРАВИЛЬНО - щоб організм і справді розщеплював жир і зберігав накачаними м'язи.
Неправильний біг для схуднення виглядає так:

  • Легка пробіжка протягом 15-20 хвилин по мальовничих стежками. Такий біг - тільки лише зміцнює імунітет, підвищує витривалість і зміцнює загальнофізичної підготовки. Ні схуднення, ні м'язової маси, ні тренованих ніг така пробіжка не дасть, оскільки всі енерговитрати на такий біг миттєво відновлюються організмом, і не за рахунок жиру, а за рахунок вуглеводів.
  • Біг в пристойному темпі 30-40 хвилин з наступною общеукрепляющей зарядкою. Схуднути - не вийде, підкачатися - трошки так. Легкозасвоюваних цукрів, за рахунок яких людина біжить, вистачить і на такий час - до жиру ваш організм просто не встигне дістатися.
  • Біг в середньому темпі протягом години. Ось це вже трошки ближче до істини - тому що худнути ви будете, але практично непомітно: в межах щоденного коливання звичайного ваги.


    Справа в тому, що розщеплювати жир організм починає на 41 хвилині - разом всього лише 20 хвилин тямущою фізичного навантаження. Щоб по-справжньому худнути, потрібно бігати години півтори мінімум - у кого з нас є стільки часу?


Правильний біг для схуднення виглядає так:
Тридцять хвилин, проведені в наступному режимі "інтервального бігу"

  • 100 метрів пішки,
  • 100 метрів підтюпцем,
  • 100 метрів - спринт на максимально можливій для вас швидкості

(звичайний стадіон - 400 метрів, шкільний - 200).

Саме в такому біговому режимі спалювання жиру починається вже на другому "колі" - і триває інтенсивно наступні 25 хвилин.
Можете доповнити цю півгодинну тренування зарядкою на будь спортивному майданчику поблизу від будинку.
Через місяць можете сміливо зважуватися. Ваші труди не пропали даром!