Це так просто, що здається фантастикою.

Хіба що один нюанс: турбота про пухнастих рушниках починається за пару годин до їх покупки. І якщо всі кроки ви пройдете правильно - фінальний акорд щоденного душу або пінної ванни буде приємним і ніжним.

Якщо ж ні .. Ніщо так не псує відчуття вимиті і релаксу, як жорстке, розчепіривши на всі боки неслухняні махри, банний рушник!

Отже, почнемо.

Пухнастими бувають тільки ті рушники, які зроблені з високоякісної бавовни за перевіреною технологією з певною довжиною ворсу.

Якщо ви купили погане рушник, воно не стане пухнастим ніколи: перша прання - і прощай, ніжність, здрастуй, смуток. Тому за хорошими махровими рушниками вирушаємо або в пристойний торговий центр, або до перевіреного продавцеві на ринок. Шукаємо: виробництво - Пакистан чи Єгипет, склад - 100% бавовна (за відсутності іншої інформації на етикетці, особливо - при невказаних виробниках інформації про склад вірити не можна!), Щільність - 300 г/кв.м., Довжина ворсу - менше 8 мм .


Таке рушник легко повертає пухнастість і м'якість. З усіма іншими є питання.

Ви принесли додому свою здобич. Відмінно.

Стираємо теж за правилами: на делікатному режимі при температурі не вище 40 градусів, віджимаємо не більше ніж на 800 оборотах.

В іншому випадку рушник почне набувати неапетитну жорсткість.

Після другої-третьої прання знадобляться додаткові кошти для відновлення пухнастості. Зізнатися, я не є прихильницею кондиціонерів: вони додають білизні не завжди приємний запах, а ось м'якість і пухнастість помітні не завжди.

Тому рекомендую прості народні способи:

  • недосушеними рушники (трохи вологі) проутюжить праскою з найсильнішим парою.
  • Просушити рушники в сушарці.
  • Влити у відділення для кондиціонера сольовий розчин: на літр води 3 столові ложки крупної солі.

Тепер ніхто і ніщо не перешкодить вам завершити купання гідним акордом.