<


p> Є такі дівчата, які в лазні не відпочивають.

Вони там посилено працюють. Над фігурою, над вагою, над обміном речовин - мало чи можна знайти об'єктів додатки для своїх богатирських сил!

Для невтомних трудівниць на ниві побудови особистого щастя через побудову власного тіла - наші банні рекомендації.

По-перше, саме підходяще місце для схуднення - це фінська лазня, або сауна.

Російська лазня, з її водяною парою і послебаннимі харчовими звичками схудненню не сприяє, хоч і дозволяє поправити здоров'я і непогано відпочити.

Гарячий сухе повітря сауни анітрохи не перешкоджає вивільненню зайвої води з організму, запускає механізми швидкого і правильного обміну речовин, сприяє спалюванню підшкірного жиру - словом, як не можна краще відповідає запитам наших стройняшек.

По-друге, варто усвідомлювати: похудательной процеси в лазні активізуються не тому, що ви перетворюєте парилку в тортур камеру з позамежної температурою, а також не тому, що ви сидите на верхній полиці до тієї пори, поки вас не витягнуть на поріжок в непритомності - а тому, що ви в помірно гарячій лазні робите масаж, паритеся і взагалі ведете себе максимально активно.

По-третє, максимальному схудненню сприяють гарячі вітамінні напої, які потрібно пити між сеансами в парильні - журавлинний морс або розбавлений лимонний сік.

Ці рідини стимулюють виділення поту і виведення зайвої рідини з париться організму.

По-четверте, банний масаж повинен виконуватися за особливими правилами: починають його після чотирихвилинного прогрівання в парилці, в теплій , закритій кімнаті, на прогрітій кушетці, яка стоїть далеко від дверей і вікон.

Після масажу не варто вискакувати на вулицю або бігти зловживати їжею і напоями - потрібно полежати десять-п'ятнадцять хвилин під теплою ковдрою, а потім прогулятися на свіжому повітрі.

Ну, і все-таки не переїдати.

А то ніяка сауна не допоможе.