Це не мати його.

Ну справді: чого це ми всі так вперлися в цей примхливий і неблагополучний білий колір?

Пляма на нього не посади, гарячою праскою НЕ погладь, з джинсами в одній машині не попери .. Для людини двадцять першого століття, динамічного і мобільного, такий вимогливий колір - зайва розкіш.

Тим більше що надійних засобів для відбілювання - таких, щоб і колір зберегли, і тканина не зіпсували, і результат гарантували - незважаючи на двадцять перше століття, ще не придумали.

Тому креативні господині давним-давно шукають заміну білому кольору, і не тільки в гардеробі.

  • Білі футболки чоловіка з оглушливим успіхом замінюємо на кольорові: блідолицим брюнетам з сірими очима купуємо холодні неяскраві кольори, особливо виграшно виглядатимуть сірі, сині, блідо блакитні і глухо-зелені варіанти, смаглявим - беж, кава з молоком, шоколад і навіть помаранчевий, блондинам можна підібрати і кольори яскравіші.

  • Білі шкарпетки дочок і синів без жалю замінити на кольорові. Дошкільнятам і молодшим школярам взагалі не принципово, що саме і в якому кольорі намальовано на носочках, а підлітки, з мого досвіду, взагалі відчувають до білих шкарпеток класову ненависть.
  • Білі блузки міняємо на молочні, бризки шампанського, блідо рожеві, злегка блакитні - кому що підходить.
  • Білі стелі робимо кольоровими - будь-який кольоровий стелю до невпізнання змінює інтер'єр, додає затишку, допомагає суміші акценти, та ще й служить в два рази довше, оскільки не жовтіє і не порошиться.
  • Білу меблі на кухні перефарбовувати або перетягує клеїться плівкою (можна, звичайно, гидливо морщити ніс і визнаватися в нелюбові до клеєної меблів, але ..


    дизайнери всього світу роблять це, і примудряються створювати дорогі на вид на дотик інтер'єри!).

  • Білі скатертини та серветки міняємо на квіткові або етнічні принти.

  • Біле постільна білизна без жалю вивозимо вмирати на дачу: сучасна легка промисловість давним-давно освоїла тисячі чудових візерунків і карколомних малюнків на простирадлах і підодіяльниках.

А ви як розправляються з білими речами?