<


p> Феншуй категорично забороняє користуватися тріснутий посудом.

Навіть якщо це ваша серцева гуртка з мікроскопічної тріщиною.

Крізь тріщини в посуді животворяща енергія Ци випаровується, не доходячи до господаря розбитою посудини: їжа і питво виходять марними, а тіло - не отримує енергетичного живлення.

Плюс до всього відколи, гострі кути і лінії, неминуче супроводжують кожну тріщину, залучають і чіпляють енергію руйнування.

Між тим я знаю одну дівчинку, яка ось уже третій рік п'є чай з кухля, по колу обмотаної скотчем: мовляв, кружка дорога як пам'ять, і такою зручною ніде більше немає, та й викинути улюбленицю шкода.

А адже викидати не потрібно. Феншуй щодо цього ніяких категоричних заборон не виписує, навпаки: заохочує творчий підхід та креативні рішення.

Як же можна використовувати биту, але симпатичну кухоль, тарілку, чашку або навіть супницю?

  • Можна добити посуд молотком, акуратно загорнувши її в щільний тканинний мішечок, а отримані черепки пустити на художнє панно на стіну;
  • Вивезти оскільки на дачу і оформити ними клумбу або альпіяйкую гірку: красиво, наприклад, виглядають повзучі багаторічники, що беруть свій початок під розписний кухлем і як би виливаються звідти широкої струменем;
  • Надати черепкам акуратну форму (все тим же молотком) і викласти землю навколо сукулентів в кімнатних горщиках;
  • Використовувати як дренажу під кімнатні рослини;
  • Ручки з відколотий ручками, але цілими "тулубами" відмінно декоруються під вазочку, квітковий горщик, підставку для олівців або різної канцелярського дріб'язку - правда, над таким варіантом потрібно попрацювати, зачистивши місця відколів, обробивши краю і надавши різних предметів на вашому столі єдиний стиль якої-небудь однаковою деталлю начебто кольоровий або орнаментальної облямівки по краю або кольоровий стрічки.

А як ви використовуєте битий посуд?

Фото: roselypignataro.com .br