<


p> Керуючи енергіями будинку, можна запросто підвищити успішність вашої дитини.

А так же: знизити рівень тривожності, поліпшити взаємини з батьками, відродити інтерес до навчання, виправити поганий сон, побороти нічні кошмари і вирішити денні проблеми .

Для початку перевірте, чи ту кімнату своєї квартири в віддали ненаглядному чадушко.

Найкращим варіантом для дитячої є кімната, сама ближня до вхідних дверей.

Дальня зона, кімнати в глибині квартири - це хазяйська зона, позиція керівника. Якщо ви оселіть дитини в ній, неслухняності та підліткової грубості вам не уникнути, тому що дитина, перебуваючи на висхідних потоках лідерських енергій, буде постійно воювати з вами за право встановлювати власні закони в будинку.

  • Вікна дитячої кімнати в ідеалі повинні дивитися на схід: світанок, що заглядає в дитячу, забезпечує найкращі можливості для зростання і розвитку "
  • Ліжечко поставте спочатку в першому-ліпшому кутку кімнати і поспостерігайте протягом тижня, як саме буде в ній спати дитина, і особливо - як прокидатися. Якщо малюк спить неспокійно, постійно ворушиться, а до ранку лежить уже поперек ліжка ногами на подушці - саме так і потрібно зорієнтувати ліжко;
  • Спальне місце малюка не повинно розташовуватися дуже близько до підлозі (під ліжком не буде достатньо місця для циркуляції цілющої енергії Ци), але і не повинно місця під стелею, де скупчується шкідлива енергія.

  • Двоярусні ліжка згідно фен-шуй - зло, а вже комплекси, в яких вгорі розташовано спальне, а внизу - навчальне місце, взагалі - катастрофа: в такому комплексі у дитини не буде ні нормального сну, ні нормального навчання;
  • Тумбочка не повинна бути вище матраца ліжка;
  • Над ліжком та письмовим столом не повинно бути масивних балок, полиць, кашпо, карнизів та іншої обмежує ріст і розвиток тяжкості;
  • Письмовий стіл розміщуємо обов'язково обличчям до вхідних дверей в кімнату: так малюк буде відчувати себе впевнено і захищено;
  • Шпалери можуть бути максимально яскравими і різноплановими по кольором: діти відмінно переносять будь по яскравості гами, підбадьорився і креативу в яскравих кольорах і заспокоюючись в глухих.

Дозвольте: вішати в кімнаті плакати, фотографії кумирів, розставляти по полицях сувеніри, подарунки і улюблені дрібнички.

Забороніть: збирати мотлох, непотрібні папери, захаращувати поверхні, звалювати речі в купи.

І впустіть, нарешті, фен-шуй в дитячу.