Багато користувачів ПК не раз стикалися з ситуацією, коли потрібно конвертувати аудіо-, відеофайли, тексти, зображення з одного формату в іншій. Скільки часу йде на пошук потрібного конвертера! Тому, якщо у вас з'явилася необхідність, але ви не знаєте, як jpeg перевести в pdf, ви знайдете в цій статті корисну для вас інформацію.

Короткі відомості про формати JPEG і PDF

Формат PDF має здатність підтримувати декілька типів документів: текст, форми, фон, векторні та растрові зображення. В даному форматі документи зберігаються в різних колірних варіантах, з кожним з об'єктів узгоджений профіль 1СС, а також колірний режим, який підтримує профілі 1СС. Документ у форматі PDF може зберігати кілька CMYK, RGB і напівтонові об'єкти, що мають окремі вихідні профайли. PDF володіє власними технічними форматами, застосовуваними в поліграфії: PDF/Х-1 і PDF/Х-3. Він здатний включати електронні підписи для протекції і перевірки дійсності файлів.

Алгоритм JPEG застосовується в основному для стиснення фотографічних зображень і картин, які містять реалістичні зображення, що мають плавні переходи кольорів і тонів. Найбільшу популярність цей формат отримав в техніці кольорової фотографії, для збереження і передачі зображень, які використовуються в інтернеті.

Конвертація JPEG в PDF

Як jpeg перевести в pdf? У формат PDF, застосовуваний в основному в поліграфічній галузі для надання її продукції в електронному вигляді, можна перетворити файли JPEG з використанням BullZip PDFРrinter.


Використовуючи засоби Windows для перегляду фотографій, відкриваєте jpeg-файли. У верхній панелі натискаєте "Друк". У вікні, яке відкрилося, натискаєте "Друк зображень". Вибираєте в якості пристрою PDFРrinter. Після вибору критеріїв якості і розмірів картинки натискаєте "Друк". У вікні "Створити файл" даєте документом найменування, місце, де він буде знаходитися, і натискаєте "Зберегти".

На цьому рішення задачі переведення файлу з формату JPEG в PDF можна вважати знайденим. Документ-pdf буде збережений у вказаному вами місці.

Способи перетворення PDF в JPEG

Трансформацію поліграфічного формату PDF в JPEG починаєте з відкриття потрібного PDF документа. Файл повинен бути масштабований таким чином, щоб призначене для перекладу зображення повністю містилося на екрані. Натиснувши поєднання клавіш Alt + PrtScr, відкриваєте будь-який графічний редактор, вставивши копію вікна-переглядача pdf-файлу з буфера обміну. При необхідності частина зображення обрізається, і отриманий документ зберігається в JPEG.

Наступним варіантом, як jpeg перевести в pdf, є використання завантаженої на комп'ютер програми Universal Document Converter. Також можна використовувати онлайн-конвертери. За допомогою деяких програм можна отримувати посторінкові зображення файлу. Конвертери дозволяють вибирати якісні характеристики і ліміт сторінок кінцевого документа. Результат перетворення зберігається у вигляді архіву з jpeg-зображеннями.