Це Пемолюкс і саніфор можуть підвести вас у справі боротьби за чисту кухню.

Лимон - ніколи!

Чи знаєте ви, що будь сифон під кухонною раковиною перестане плодити бактерії і поширювати неприємний запах, якщо заливати в нього раз у два-три місяці стакан свіжовичавленого лимонного соку?

Чи знаєте ви, що лимонний сік очищає сифони до внутрішнього блиску? Що він безпечний для будь-яких, і в першу чергу для пластикових сифонів і труб?

Загалом, звичайний, самий що ні на є натуральний, лимон - кращий засіб для чищення та миття на наших екологічно вірних кухнях.

  • Наліт на крані і змішувачах віддаляється протягом півгодини, якщо нарізати кільцями лимон, обернути їм кран і змішувач, зафіксувати банківської гумкою і почекати. Потім знімаємо лимонні гуртки, змиваємо сік теплою водою. Крім чистоти, отримаєте ще й дзеркальний блиск, якщо натрете очищені поверхні фланелевою ганчірочкою.
  • Емальовану або акрилову ванну, яку категорично не можна чистити абразивними засобами, обполіскуємо склянкою свіжовичавленого лимонного соку, потім розтираємо сік по поверхні за допомогою шорсткої поверхні губки.


    Вичікуємо годину. Змиваємо сік і бруд теплою водою. Ванна блищить.

  • Губка, змочена в лимонному соці, відчистить потьмянілу або покриту мильним нальотом кахельну плитку.
  • Лимонний сік наливаємо в розпилювач, розбризкують по поверхні унітазу і чекаємо 15 хвилин. Разом з забрудненнями зникнуть і бактерії, і неприємний запах.
  • У відсік для порошку будь пральної машини раз на три місяці заливайте стакан свіжовичавленого лимонного соку і задавайте максимальний за часом і температурі режим прання. Такі заходи позбавляють машину від накипу.

А як ви використовуєте рятівний лимон?