<


p> Як ви думаєте, що насамперед робить тренер в фітнес-клубі?

Правильно, оцінює ваш зовнішній вигляд.

І не на предмет запросити випити чашечку кави, а з метою визначити тип вашої статури. Бо будь-яке тренування на різних людей діє по-різному - і щоб знайти саме вашу, потрібно вас якось класифікувати.

Стати перед дзеркалом в одній білизні і прискіпливо розглянете себе, маючи на увазі ідеальні пропорції людини, намальовані колись ще Леонардо да Вінчі.

Якщо у вас короткий тулуб, але довгі руки і ноги, довгі, вузькі ступні і витягнуті долоні, невеликий запас жиру, вузька груди і неширокі плечі - то ви Ектоморф.

У вас дуже швидкий обмін речовин, тому вас катастрофічно важко наростити жир, втім, як і наростити м'язи. Все, що ви з'їдаєте, ви тут же спалюєте.

Саме про ектоморфов говорять "не в коня корм" або - хто поядовітее - "шкіра та кістки".

ектоморфов, як правило, показані загальнозміцнюючі комплекси вправ з рівномірно розподіленим на всі групи м'язів навантаженням, більш тривалі розминки і заминки, щадний темп і невелика кількість підходів.

Якщо ви можете похвалитися широкою грудною кліткою, довгим тулубом, масивними плечима, міцної м'язової структурою і серйозною фізичною силою - ви Мезоморф.

Як правило, Мезоморфи - чоловіки, і у них від народження атлетична фігура.

Мезоморфи створені для спорту, тому їх можна і потрібно пристойно навантажувати.

Мезоморфам, як нікому іншому, підвладні будь-які силові вправи, будь ваги, вони потребують високої інтенсивності аеробних навантажень, тому що за сприятливих обставин так і норовлять злегка заплисти жирком.

Якщо ж у дзеркалі вам посміхається повненький, добродушна людина з круглим обличчям, м'якою мускулатурою, короткою шиєю, широкими стегнами і пристойним запасом жиру - це самий натуральний Ендоморф.

Найскладніший випадок - організм ендоморф заточений під накопичення жиру, і привести його у фізичне почуття буде нелегко.

ендоморф зазвичай показані часті тренування середньої інтенсивності, обов'язково біг і тренажери, на яких прокачиваются м'язи стегон, сідниць і грудей, постійно збільшується темп і якість навантажень, серйозні аеробні вправи і помірні силові вправи з великим кількість повторів і підходів.

Звичайно, не кожному ендоморф судилося стати мезоморфа.

Але от хоча б наблизитися ...