Незалежно від моделі вашого iРad ви можете приєднатися до Інтернету за допомогою мережі Wi-Fi або мережі Wireless Fidelity, яка забезпечує високу точність передаються даних і дозволяє ноутбукам, портативним ігрових консолей та медіа-плеєрів виходити в мережу з високою швидкістю. Насправді, при виході на вашому iРad в інтернет-орієнтовані програми, вам буде запропоновано великий список можливих для використання мереж. Ви вибираєте потрібну, і вводите пароль. Чому це так важливо? Справа в тому, що iPad може бути цікавий дорослим і корисний дітям!

Налаштування ipad на домашню мережу Wi-Fi

Як iРad підключити до Інтернету? Якщо на iРad не надходило реченні про підключення до мережі, то найпростіше налаштуватися на домашню мережу Wi-Fi. Для цього необхідно зробити кілька нескладних дій.

- На головному екрані потрібно вибрати "Setting Wi-Fi" - "Налаштування Wi-Fi". Це відкриє область налаштувань бездротових мереж. Натискаємо "On" - "Увімкнути".

- Далі у відкритому вікні "Select Wireless Network" - "Виберіть бездротову мережу" потрібно зробити вибір мережі.

- iРad проводить аналіз радіоканалів і надає список розташованих поблизу мереж, при проживанні в багатоповерховому будинку їх може бути чимало. Вибираємо назву своєї мережі і вводимо пароль. Пароль необхідний для запобігання несанкціонованого доступу чужих користувачів, підключення яких знижує якість передачі інформації. Захищені мережі iРad позначає замочком.

- Після введення пароля значок, розташований у верхній сходинці меню, повинен засвітитися. Це - сигнал, що ви в Інтернеті. Тепер можна запускати Safari, Game Center і інші додатки.

- У разі якщо значок Wi-Fi не засвітився, то потрібно повторити вище описані кроки.

Найпоширенішою помилкою є друкарські помилки, тому пароль потрібно вводити дуже уважно. Також потрібно впевнитися, що мережа знаходиться в робочому стані. У наступні рази вводити пароль вам не доведеться, iРad його запам'ятає.

Підключення iРad до комп'ютера

На перший погляд, питання про те, як ipad підключити до комп'ютера, здається дуже простим і не вимагає спеціальних знань.


Однак що знаходиться в комплектації кабель з USB-роз'ємом для комп'ютера не вирішує всі проблеми. Без програми iTunes з'єднання iРad - ПК працювати не буде. Давайте розглянемо, які ж кроки треба зробити для установки програми iTunes і під'єднання iРad до персонального комп'ютера.

  1. Знаходьте на сайті Apple сторінку, присвячену програмі iTunes. Натискаєте "Завантажити" і проводите завантаження програми до себе на комп'ютер. Програмне забезпечення iTunes - безкоштовний додаток, що Apple розробила для своєї цифрової техніки. За своєю суттю вона являє собою цифровий плеєр, який забезпечує відтворення відео- та аудіофайлів з численними функціональними можливостями. iTunes відкриває можливості користування магазином додатку, конвертації медіаконтенту, синхронізації.
  2. Бажано здійснити реєстрацію для отримання права доступу в магазин контенту, який являє собою сховище, що містить масу корисної інформації для iРad: фільми, музику, книги. Тут знаходяться як безкоштовні, так і платні програми. Реєстрацію можна провести і без платіжної картки, інформацію про це і докладні інструкції можна підшукати в Інтернеті.
  3. Тільки після установки і реєстрації iTunes сполучаєте планшет з комп'ютером за допомогою кабелю. В результаті ви отримуєте прекрасну можливість завантажувати на iРad книги, фільми, музику, програми.
  4. Після підключення планшета до ПК натискаємо клавішу "Синхронізувати".

Автоматичний режим програми дозволить їй самостійно провести необхідні зміни. Вам необхідно просто завантажити необхідні матеріали, а iTunes сама перетворює інформацію в потрібний формат зі збереженням, а часом і підвищенням якісних характеристик.

Установка на iРad програми iTunes, синхронизирующей роботу планшета і ПК, дозволить також систематизувати всю що зберігається на пристрої інформацію, а пошук, завантаження і видалення файлів перетворить на необтяжливу і швидку процедуру.