Підключення смартфона HTC Mozart до персонального комп'ютера здійснити нескладно при виконанні двох умов: наявності USB-кабелю і програми HTC ExpressConnect. Ця програма проста у використанні, оскільки може сама розпізнавати всі моделі HTC. Дана програма працює чітко і грамотно і перевищує за своїми характеристиками утиліту, що поставляється з самим смартфоном.

Основні кроки підключення смартфона моделі HTC Mozart до ПК

Кілька способів, як HTC Mozart підключити до комп'ютера:

- Необхідно переконатися, що на ПК встановлена одна з наступних модифікацій ОС Windows: XP, Vista або 7-я версія.

- На комп'ютері повинен бути хоча б один не задіяний USB-роз'єм. У деяких випадках можуть використовуватися IrDA-порт або Bluetuth.

- На диску потрібно зберегти фірмову версію сервісної програми HTC ExpressConnect.

- Телефон підключається до USB-роз'єму комп'ютера за допомогою оригінального проводу, що перебуває в базовому комплекті. Якщо такого шнура немає, то можна скористатися будь-яким підходящим, придбаним в магазині.

- При відкритті програми існує ймовірність, що Windows дасть запит про довіру до виробника даного програмного забезпечення. Дайте згоду на запуск.

Установка варіанту дії утиліти

Як htc mozart підключити до комп'ютера: останнім кроком у підключенні смартфона до персонального комп'ютера є установка варіанта функціонування утиліти. Як правило, при використанні USB-роз'єму програма сама визначає телефон, ідентифікує його модель і проводить комунікаційні установки.

Однак існують випадки, коли ОС Windows забороняє автоматичне визначення підключається за допомогою USB-порту пристрою.


У цьому випадку саме програмне забезпечення вирішує дану проблему. HTC ExpressConnect самостійно проводить підключення від сервера HTC Mozart, спонукаючи ОС Windows до розблокування USB-порту в режимі автоматичного визначення. Таким чином, з'єднання з пристроєм стає можливим.

Функціональні можливості HTC ExpressConnect

Можливості даної програми дозволяють виробляти ряд необхідних дій.

  1. Працювати з файлової системою смартфона, розташованої на флеш-карті або у вбудованій пам'яті.
  2. Працювати з адресною книгою HTC Mozart.
  3. Керувати налаштуваннями смартфона, в тому числі і інженерним меню.
  4. Встановлювати мелодії дзвінків.
  5. Встановлювати оформлювальні теми.
  6. Встановлювати додатки.
  7. Повертати апарат до заводських налаштувань.

Якщо ви помітили, що апарат HTC Mozart став "гальмувати", то за допомогою програмного забезпечення HTC ExpressConnect можна провести чистку смартфона . Програма видаляє все непотрібне, але слід пам'ятати, що це призведе до втрати всієї інформації, що зберігалася в телефоні. Використання даної програми дозволяє копіювати музику як з комп'ютера на апарат, так і навпаки, а також відкриває доступ до роботи планувальника.