Одним з найбільш поширених безкоштовних програвачів є Adobe Flash Player. Даний компонент служить засобом для відкриття інтернет-сторінок при необхідності перегляду відео безпосередньо у вікні самого браузера.

Цей програвач повинен періодично оновлюватися. Без оновлення це програмне забезпечення не зможе надати використання всіх можливостей браузера.

Особливості поновлення програвача

Перед тим як Flash Player оновити, розгляньте наступні способи:

- Одним з найпростіших способів поновлення даної програми є скачування її останньої версії з офіційного сайту. Таким чином, ви отримаєте пакувальний файл Adobe Flash Player. Для багатьох браузерів застосовується стандартний дистрибутив програвача. Для Internet Explorer створена спеціальна версія цієї програми.

- Перед тим, як встановити програму, необхідно закрити активні браузери. По установчого файлу потрібно два рази натиснути правою кнопкою миші. У вікні слід натиснути "Виконати". Після цього починається процес оновлення програвача. Після його закінчення спливає вікно, що повідомляє про успішну установку. Інтернет-оглядач готовий до запуску.

- Періодично після запуску буде з'являтися вікно з повідомленням про необхідність проведення оновлення. Для початку поновлення потрібно клацнути "Встановити зараз". Після скачування нової версії потрібно натиснути "Почати установку".

- Якщо під час оновлення програми інтернет-браузер був відкритий, то у вікні з'явиться прохання про його закриття. Після закриття браузера установка нової версії продовжиться.

- Існують варіанти, коли можливість поновлення Flash Player блокується адміністратором, що найчастіше трапляється на службовому обладнанні.


Це служить для обмеження доступу співробітників до розважальних ресурсів, користування якими забезпечує даний програвач.

Автоматичне оновлення програвача

Як flash player оновити автоматично? Компанія-творець Flash Player, йдучи назустріч побажанням користувачів, розробила функцію автоматичного оновлення програвача. Для того, щоб автоматичне оновлення функціонувало в реальних робочих умовах, потрібно дотримання кількох умов:

  1. Комп'ютери повинні дозволяти автоматичне оновлення поточної версії програвача до рівня актуальною без надання користувачеві розширених прав.
  2. Якщо на комп'ютері браузер відкритий, то установка поновлення можлива тільки після його закриття.
  3. На комп'ютері повинна стояти версія Flash Player не нижче 11.2.х.
  4. При установці здійснюється створення завдання планувальника, яке запускається щодоби для перевірки оновлень. При знаходженні нового оновлення, стара програма віддаляється і на її місце встановлюється актуальна.
  5. Якщо на комп'ютері немає постійного доступу до мережі, то запуск завдання відбувається щогодини на предмет перевірки доступу до Інтернету.

У корпоративній мережі застосування автоматичного оновлення викликає ряд проблем, найбільш актуальною з яких є наявність проксі-сервера. Якщо наявний проксі-сервер має налаштування на авторизацію згідно облікових записів, то автоматичне оновлення функціонувати не буде.

При необхідності можливість автоматичного оновлення блокується за допомогою створення і налаштування параметра в спеціальному файлі.