В інтернеті є безліч програм, за допомогою яких можна перетворити вміст дисків DVD в інші формати. Отже, як DVD перевести в AVI? Багато видів програмного забезпечення дивують своїми широкими можливостями налаштувань перетворюваного відеофайлу. Однак найчастіше пересічному користувачеві більше потрібна не гнучкість налаштувань, а простота користування програмою.

Програма Free DVD Video Converter

Це проста програма, що дозволяє провести перетворення файлів за допомогою натискання кількох кнопок. Джерелом для даної програми може служити сам диск DVD або його копія на жорсткому диску. Потім необхідно вказати адресу папки, в якій буде зберігатися переформатований файл. Далі потрібно визначити бажаний формат і його профайл, що представляє собою набір налаштувань. Далі слід натиснути кнопку "конвертувати" і почекати, поки процес завершиться.

Це просте, але ефективне програмне забезпечення, яке дозволяє отримувати файли у форматах AVI і МР4, які придатні для відтворення на смартфонах, планшетах та ігрових консолях .

Кожен формат має профайл, що дозволяє управляти якістю вихідного відеофайлу. Також користувач може створити відеозаголовок і субтитри, які супроводжують відео.

Використання MovAvi конвертера

Вихідним матеріалом для даної програми є диск DVD, вставлений в дисковод комп'ютера. Початком роботи є вибір пункту "Файл" в головному меню, підпункту - "Додати DVD". Замість цих дій можна просто набрати Cntrl + D.

У вікні "Огляд папок" знаходимо наш DVD-привід, який містить диск з перетворюваного в формат AVI файлом. Натискаємо "Ок".

Наступним кроком, як DVD перевести в AVI, є завантаження в програму файлів, записаних на диску. У нижній частині сторінки знаходиться вкладка "Формати". На ній у групі "Конвертувати" вибираємо зі списку "AVI".


У групі "Зберегти в" потрібно вибрати папку, в яку буде переміщений перетворений файл. Для вибору місця зберігання можна застосовувати кнопку "Знайти папку". При натисканні цієї клавіші вибираємо потрібну папку у вікні "Огляд папок". Якщо папку потрібно створити, то натискаємо "Створити папку".

Після вибору всіх налаштувань вибираємо клавішу "конвертувати". Після натискання цієї кнопки починається сам процес перетворення файлів у формат AVI, який може тривати до декількох годин. Час конвертації залежить від характеристик комп'ютера і тривалості фільму. Після завершення перетворення в обраній папці появітчя файл, що має расшіреніе.avi.

Конвертер "DVDRipper"

Як DVD перевести в AVI? Одним з інструментів перетворення відеоматеріалів, що зберігаються на DVD-диску, в файли формату AVI, є програма "DVDRipper". Дана програма дозволяє комплексно вирішити проблеми переформатування і редагування відеофайлів.

Цей конвертер дозволяє за допомогою вбудованого інструментарію нарізати фрагменти, з'єднувати їх, додавати візуальні і акустичні ефекти. У відео можуть бути додані логотипи, водяні знаки, які захищають авторські права і називають автора і дозволяють уникнути несанкціонованого копіювання запису.

Програма дозволяє здійснити предосмотр відредагованого матеріалу і покадровое порівняння з ісходником.

Інтерфейс "DVDRipper" простий і зрозумілий завдяки знаходженню всіх основних інструментів у головному вікні. Ця програма дозволяє отримувати відео файли в потрібному форматі, що дозволяє їх переглядати на зручному для вас плеєрі.

Для загального ознайомлення з перекладами форматів файлів, прочитайте статтю "Як avi перевести в mp4", вам повинно це здатися цікавим.