Формат МР4 є більш популярним і поширеним, ніж формат AVI. МР4 - улюблений відеоформат більшості відеохостинг, в тому числі і Youtub. Цей формат підтримується багатьма недорогими планшетами, смартфонами, деякими моделями електронних книг і всіма мультимедійними програвачами. Однак, іноді зустрічаються цікаві матеріали в AVI, що вимагає їх конвертації в формат МР4. Зараз ви дізнаєтеся, як AVI перевести в МР4 формат.

Конвертація МР4 в AVI за допомогою програми Hamster Free Video Converter

Як avi перевести в mp4? У перекладі формату AVI в МР4 може допомогти дана програма, яку можна легко завантажити зі спеціального сайту. Програма має зручний структурований інтерфейс, який наочно демонструє список тих форматів, в які можна перевести наявні відеоматеріали. Після того, як був обраний формат, можна налаштувати необхідні якісні параметри зображення і звуку.

Налаштування форматів і якісних характеристик здійснюється російською мовою і навряд чи у кого може викликати труднощі. Вже після першого знайомства з даною програмою можлива робота з декількома відеофайлами одночасно.

Додавання файлів, призначених для конвертації, можна здійснити або простим перетягуванням в головне вікно, або за допомогою опції "Додати файли". Після натискання клавіші "Далі" з'явиться список тих форматів і пристроїв, з якими може працювати програма. Вибираємо: "MPEG". З'явилися на екрані настройки можна змінювати на свій смак.

Під заголовком "Frаme size" знаходиться вкладка, що дозволяє вибрати фіксовані параметри файлу: ширину і висоту, або задати власні. "Preserve size" - це вкладка, встановлена за замовчуванням, і означає вона збереження розміру оригіналу. Можуть встановлюватися відеокодек, частота кадрів, їх якість, швидкість потоку.

При прокручуванні списку нижче з'являться налаштування звуку.


Тут настроюється аудіокодек, вибирається режим "моно" або "стерео" або повністю виключається звук з файлу.

Всі налаштування можуть бути залишені за замовчуванням. Після завершення вище перерахованих дій потрібно натиснути на "Перетворити". Потім визначається місце, де зберігається перетворений відеофайл. Перед завершальним дією все конвертовані файли можна об'єднати в один за допомогою натискання на кнопку "Об'єднати файли".

Як avi перевести в mp4: перехід AVI - МР4 здійснюється дуже швидко. Після його закінчення з'являється вікно, що пропонує або переглянути перетворений файл, або повернутися до списку.

Інші способи перекладу AVI в МР4

Конвертацію відеофайлів можна провести, використовуючи безкоштовний конвертер онлайн під назвою Zamzar, що дозволяє перетворювати відеоматеріали прямо в інтернеті. У даному випадку мається одна тонкість. Переказуються з одного формату в іншій файли не повинні перевищувати 100 Мб. У разі перевищення розміру - послуга переходить в розряд платних.

Також можна використовувати безкоштовну програму Ani Video Converter. Використовувати дану програму можна без оплати і без підключення до Інтернету. Робота з даною програмою допоможе створити свій DVD-диск.

Для конвертації відеофайлів з отриманням відео високої якості і гарного дозволу використовують платні програми. Таке програмне забезпечення, як Xilisoft, дозволяє працювати з матеріалами різних розмірів і форматів, а також використовувати при створенні перетвореного файлу різні звукові і візуальні ефекти.

Отримані відомості допоможуть вам легко перетворити наявні у вас файли з формату AVI в МР4.