Одним з головних вимог до планшетному ПК є безмежний доступ до інтернету. Цю можливість забезпечує функція Wi-Fi, яка, однак, не завжди здійсненна. Тому для отримання постійного доступу до інтернету до планшета необхідно під'єднати 3G-модем. Пропонуємо ознайомитися з інформацією про те, як 3G-модем підключити до планшета.

Особливості підключення 3G-модема

Як 3g-модем підключити до планшета: у більшості випадків китайські планшетні ПК, оснащені ОС Android, формально повинні підтримувати підключення через USB-роз'єм 3G-модема. Однак далеко не завжди ця функція дійсно працює. Причиною цьому може бути відсутність драйверів або некоректні налаштування. Підключивши 3G-модем до ПК, ви не побачите жодного ефекту. У цьому випадку планшет розпізнає модем як складову частину USB-пристрої, куди ПК включає сам модем3G, віртуальний CD-ROM і сам флеш-накопичувач. Планшетний ПК з ОС Android не може працювати з складовим пристроєм, тому 3G-модему необхідно перейти в режим "тільки модем". В ОС Windows XP і Vista для цього використовується утиліта Hiper Terminal. Для сьомої версії Windows таку утиліту потрібно встановлювати додатково. Ще одним важливим моментом є необхідність відключення перевірки PIN-коду модемом. Якщо цей момент пропустити, то ПК не збереглося введені настройки.

Процес підключення 3G-модема

Як 3g-модем підключити до планшета вперше? При підключенні модему до ПК в перший раз відбудеться запуск майстра установки програм і драйверів. Дотримуючись інструкції програми, встановлюється драйвер і перевіряється функціональність модему. На всякий випадок копія файлів, що зберігаються на віртуальному CD-модемі, повинна бути збережена.

Далі у модему відключається функція перевірки PIN-коду за допомогою натискання на рядок "Відключити перевірку PIN-коду".


Наступним кроком є переклад модему в опцію "Тільки модем". З цією метою потрібно відключити інтернет і запустити програму Hiper Terminal. Після закінчення роботи даної програми емуляція CD-ROM відключається.

Щоб у цьому переконатися, потрібно від'єднати модем 3G від USB-роз'єму за допомогою функції «Безпечне відключення". Потім знову модем потрібно підключити в той же роз'єм. Після цього в розділі "Мій комп'ютер" не повинен відобразитися віртуальний CD-ROM, а повинні бути присутніми реальні, існуючі насправді. Вимикаєте планшет і від'єднуєте модем від USB-порту.

Налаштування планшета з ОС Android на сумісність з модемом

Тепер ви знаєте як 3g-модем підключити до планшета, залишилося налаштувати його. Для налаштування планшетного ПК потрібно зайти в меню в "Налаштування" - далі в "Бездротові мережі". У пункті 3G потрібно поставити позначку. У вкладці "Мобільна мережа" потрібно перевірити включення "Передачі даних". Якщо включення ні - ставимо галочку.

Далі потрібно підключити модем до планшетному ПК і чекати близько 20 секунд поки 3G не визначиться системою. При цьому зі значка 3G повинен зникнути хрестик. Натискаємо "Точки доступу". Додавання нової точки здійснюється за допомогою виходу через меню в рядок "Нова точка доступу". Вводяться дані оператора, далі - "Меню" - "Зберегти". У закладці "Точка доступу" з'явиться новостворена точка доступу, яка через деякий час стане активною і висвітиться значок "3G". Якщо точка доступу не стала активною - перезапустите ОС. Для цього планшет потрібно вимкнути, а модем вийняти з порту.

Після повторного включення ПК і завантаження системи потрібно вставити модем і якщо біля значка зарядного пристрою з'явиться "3G", то настройка завершена вдало і модем буде успішно виконувати своє призначення.