Сьогодні ми оточені величезною кількістю найрізноманітнішої цифрової техніки. Це і фотоапарати, і мобільні телефонні апарати, і DVD плеєри, і відеокамери. Всі вони мають унікальну можливість, завдяки якій можна істотно збільшити розміри інтегрованої в них пам'яті за рахунок підбору додаткових карт пам'яті. Вибір додаткових карт пам'яті на сьогоднішній день, мабуть, також нескінченний, як і вибір самої цифрової техніки. Карти можуть бути самого різного розміру, обсягу, володіти різною швидкістю зчитування та відрізнятися ще по багатьом іншим технічним характеристикам. Наприклад, коли ви обираєте цифровий фотоапарат, то до нього тут же купуєте карту пам'яті, але як не прогадати?

Як правильно вибрати карту пам'яті

Перш за все визначитеся, для якого виду техніки вам потрібна карта, і дізнайтеся яка саме карта пам'яті зможе успішно працювати саме з цим приладом, так як різні карти будуть відрізнятися за своїми технічними властивостями і можливостям їх використання. Слід звернути увагу і на виробника карти.

Флеш-карта являє собою мікросхему мінімальних обсягів, яка вбудована в компактний і зручний для використання корпус. Цей тип карти не потребує додаткових джерелах живлення, замість них вона використовує той прилад, в який вона безпосередньо вставляється.


Флеш-карта при своїй роботі не захоплює ніяких висувають механізмів цифрового приладу, таким чином багаторазово підвищується її довговічність. Особливої уваги заслуговують її компактні розміри і зручність зберігання. Крім цього ви завжди можете вибрати флеш-карти, зовнішній корпус яких буде відрізнятися стильним і незвичайним дизайном.

Великий інтерес представляє карта пам'яті memory stick pro duo, яка відрізняється надзвичайно компактними і мініатюрними розмірами, що, однак, анітрохи не впливає на можливі обсяги її пам'яті.

Слід враховувати той тип пам'яті, який підійде саме для конкретної портативної мініатюрної техніки. Карти додаткової пам'яті популярних моделей і відомого виробника можуть з успіхом використовуватися по черзі в різних пристроях без шкоди для самої карти. Але бажано буде підібрати окремі карти пам'яті, які ви будете використовувати для кожної конкретної моделі цифрової техніки, наявної у вас вдома. Це буде і зручніше для вас, і суттєво продовжить термін служби як додаткової карти пам'яті, так і цифрової техніки.

Необхідно враховувати об'єм карти, яку ви збираєтеся купувати. При цьому обсяг безпосередньо залежить від переслідуваної вами мети. Якщо ви розраховуєте зберігати на цій карті фільми та інші мультимедійні файли, то варто підібрати максимальний розмір карти.