Протягом багатьох років Канада визнавалася однією з найкращих країн для імміграції. Основним недоліком канадської імміграції є необхідність багаторічного очікування результату після подачі документів. Середній термін прийняття рішення по вашому питанню становить близько двох років, але може тривати і три-чотири роки.

Якщо вас цікавить, як емігрувати в Канаду, відзначимо, що виїхати в цю країну на ПМП можна за допомогою декількох варіантів.

Особливості професійної еміграції

Самою популярною завдяки своїй прозорості і простоті є професійна міграція. Для отримання візи даної категорії претендент повинен мати спеціальну освіту, досвід роботи за фахом, знання французької або англійської мови. В останні роки список "прийнятих професій", який закривав доступ в країну представників інших спеціальностей, була ліквідована. Однак підвищилися вимоги по здачі мовних іспитів, тому багато хто, не володіють іноземною мовою на достатньому рівні, були змушені відмовлятися від своїх планів. Оцінити свої шанси на виїзд на постійне місце проживання в Канаду можна на сайті імміграційної служби цієї країни, де ви знайдете інформацію про те, скільки балів нараховується за кожне ваше якість: освіта, стаж, знання мови, вік, здоров'я. Якщо кількість балів не дотягує до цифри 67, то краще спробувати виїхати в іншу країну або зробити повторну спробу пізніше.

У Канаді деякі організації російських діаспор допомагають приїхали знайти роботу, однак це, як правило, низькооплачувані вакансії і доцільніше підшукувати роботу самостійно.

Сімейна імміграція

Найпростішим способом переїхати на проживання в Канаду - скористатися допомогою родичів, які готові стати вашими поручителями і спонсорами. Документи на міграцію в даній категорії розглядаються в першу чергу, і термін прийняття рішення не перевищує в даному випадку шість місяців. Професійні якості, досвід, мовні навички при сімейної імміграції мають другорядне значення.


Основною вимогою є готовність вашого родича взяти матеріальні турботи про вас в найближчі роки. Велику роль в ухваленні рішення імміграційною службою грають добробут родича і ступінь споріднення.

Ділова імміграція

Як емігрувати в Канаду з ділових питань? Бізнес-категорія іммігрантів має кілька підвидів, які охоплюють інвесторів, підприємців, роботодавців для себе. Це найскладніша в документальному оформленні і найдорожча в плані консульських зборів та адвокатських послуг різновид канадської імміграції. Найбільші шанси отримати позитивну відповідь є у вже зарекомендували себе бізнесменів, діячів культури і спорту, що мають світове ім'я, і у успішних фермерів.

Особливості імміграції в Канаду

Особам, які бажають оселитися в Канаді, необхідно знати про особливості місцевого клімату, схожого з кліматом Південного Сибіру. У цій країні тривала холодна зима - близько п'яти місяців, печеня коротке літо. Найбільш комфортними місяцями є квітень-травень і вересень-жовтень. У Ванкувері набагато тепліше, але це дуже дощовий край.

Медицина безкоштовна, але проведення планових процедур та оперативного втручання доводиться очікувати дуже довго. Стиль життя канадських міст відрізняється від нашого відсутністю площ, бульварів, за якими можна прогулюватися.

До безперечних достоїнств канадського життя можна віднести доступність продуктів, застосовуваних у кухнях будь-яких національностей, прекрасна екологія. До того ж можливість поспілкуватися з дикою природою ви можете отримати, не виїжджаючи за межі міста. У парках і скверах живуть білки, бурундуки, єноти.

У цій країні ніхто не відчуває себе непотрібним чужинцем, оскільки більше половини населення народилося не в Канаді. А інші просто приїхали сюди трохи раніше. Тому головним плюсом цієї країни можна назвати відкрите, доброзичливе, привітне населення.