Імміграція в Австралію являє собою набагато більш привабливий варіант, ніж переїзд в США, Канаду і великі країни Європи, як матеріально, так і в плані нервових витрат. Незважаючи на те, що Австралія - велика розвинена країна, її міграційного законодавства притаманні м'якість і людяність. Необхідними витратами для переїзду стануть витрати на дорогу, харчування та оренду житла. Роботу в Австралії можна знайти за короткий час, нехай для початку не дуже престижну, зате цілком гідно оплачувану. З часом можна знайти і більш відповідне місце роботи. Отже, розглянемо перевірені варіанти того, як емігрувати до Австралії.

Переїзд до Австралії з професійної імміграційної програми

Ця програма дає можливість переїхати в Австралію людям, які представляють інтерес для даної країни в професійному плані. Такий план імміграції вигідно відрізняється від інших тим, що дозволяє зробити цей крок, не маючи родичів в Австралії та запрошення від конкретного роботодавця. Якщо ви володієте середньою спеціальною або вищою освітою за професією, що входить в список затребуваних в цій країні, то ви з сім'єю можете претендувати на отримання статусу законного жителя Австралії.

Рішення про надання можливості переїхати для кожного конкретного бажаючого приймається в відповідно до спеціальної бальною програмою. Згідно з нею бали нараховуються за вік, кваліфікацію, досвід, знання англійської мови. Прохідне число балів - 60.

Австралійська і канадська імміграційна програми дещо подібні, але перша пред'являє більш м'які вимоги до охочих переїхати. До того ж вона не вимагає від претендента внесення певної суми на рахунок для підтвердження фінансової спроможності. Це дозволяє здійснити переїзд, не володіють великою сумою. Імміграційний процес займає від півроку до року на відміну від чотирирічного канадського.

В'їзд до Австралії може бути здійснений по діловій візі, по якій мовних і вікових обмежень не існує. Для отримання бізнес-візи потрібно довести наявність капіталу і мати досвід у веденні бізнесу не менше трьох років.


Такий емігрант повинен відкрити свою справу в Австралії, довівши свою бізнес-спроможність. Після 4-х років проживання в країні ділової емігрант отримує громадянство.

Одним з різновидів віз є весільна віза, яка видається майбутньому чоловікові за умови, що другий має австралійське громадянство. При цьому обов'язковою умовою є особисте, а не віртуальне знайомство потенційних молодят.

Особливості еміграції до Австралії

Як емігрувати в Австралію, чи є якісь особливості для цього? У перші півроку трудової адаптації переїхали до Австралії реально можуть отримати роботу, що приносить від тисячі до двох тисяч доларів на місяць. Після напрацювання позитивних рекомендацій емігрант може розраховувати на отримання місця роботи, що дає дохід вже близько чотирьох тисяч доларів на місяць.

Технічні фахівці, автослюсарі, програмісти мають реальні перспективи швидко знайти гідно оплачувану роботу, а ось юристам і лікарям визначитися з місцем роботи набагато складніше. Австралійське законодавство дозволяє працюючим за офіційною трудової візі протягом двох років отримати офіційне громадянство. В Австралії проживає чимало громадян країни і емігрантів, які отримали громадянство, які воліють жити на соціальні допомоги по безробіттю.

Наявність австралійського паспорта дозволяє безперешкодно відвідувати будь-яку країну світу і дає можливість мати подвійне громадянство.

В Австралії можна отримати як платне, так і пільгове, і безкоштовне медичне обслуговування, що залежить від вашого соціального статусу та рівня доходів. Також цілком доступним є вища освіта, яку визнано в усьому світі. Для студентів існує безліч можливостей працювати у вільний від навчання час.

Австралія - країна з низьким рівнем безробіття, розвиненими демократичними принципами, комфортна для проживання, як своїх громадян, так і емігрантів, офіційно отримали австралійське громадянство.