Гарне фото на пам'ять.

Усім цікаво, як фотографуватися красиво і цьому є пояснення. Для чого робиться фото в принципі? Для пам'яті! Як відомо, наша пам'ять стирається з часом, ми починаємо бачити багато чого під іншим кутом, змінює точки зору, і міняємося самі. Хтось скаже про нас одне, а ми будемо пам'ятати, і думати зовсім інше. Не можна цілком і повністю покладатися на пам'ять. Але не варто засмучуватися, адже зараз існує можливість відобразити на пам'ять всі кращі моменти вашого життя, залишити у себе назавжди "вісточку з минулого", яка буде завжди поруч, нагадуватиме про минуле і радувати око. Красиве фото на пам'ять можна подарувати друзям і близьким, можна отримати в подарунок, а так само завжди можна залишити у себе. На сьогоднішній день існує декілька варіантів збереження пам'ятних фотографій. Це фото в роздрукованому вигляді та зберігаються в фотоальбомах, а так само фото в електронному вигляді. Для надійності свої фотографії можна зберігати як у роздрукованому, так і в електронному вигляді. Завдяки цьому нічого не загубиться і не зітреться. Крім того існує можливість зберігати свої фотографії в Інтернеті, так схоронність фотографій збільшиться в рази і ніякі стихійні лиха не зможуть стерти ваші спогади у вигляді фотографій.

Вчимося добре виглядати перед камерою.

Щоб добре виглядати на фото, потрібно заздалегідь підготуватися. Зрозуміло, що розпатлані люди рано вранці в поганому самопочутті ніяк не отримають красиво на фотографіях. Так що дуже важливо знати, як фотографуватися правильно на камеру. Отже, ось що варто запам'ятати, що фотографії вийшли вдалими:

  1. Головне - йти на зйомку з гарним настроєм, це запорука хороших фотографій,
  2. Довіряйте фотографу, навіть якщо це просто ваша знайома або друг, вірте в найкращий результат, або попросіть сфотографувати вас більш вдалого фотографа,
  3. Заздалегідь виспіться і не простигає. Ви повинні стежити за своїм здоров'ям і самопочуттям. Якщо ви не виспалися, це відіб'ється на ваших фотографіях,
  4. Пам'ятайте, на фотографіях ваш макіяж буде менш помітним, ніж в реальності, тому намагайтеся нанести "фарби" більш яскраво, але це не означає, що потрібно розфарбовувати всі обличчя. Так само враховуйте, що не можна використовувати для фотосесії перламутрові тіні, вони створять відблиск на фото, фіолетові та рожеві тіні зроблять ваше обличчя синюватим, а для підкреслення очей використовуй підводку, а не олівець,
  5. Підберіть гармонирующую між собою одяг для зйомок, яка повинна так само перегукуватися з макіяжем по стилю. Зверніть увагу і на взуття - вибрати стоїть високий каблук, але не платформу або танкетку. В одязі уважно поставтеся до вирізу і горловині, тому невірний виріз може зіпсувати лінію плечей і зовнішні пропорції тіла, а високе горло зробить шию коротше,
  6. Вибирайте наряд і макіяж для зйомок не той, що "наймодніший", а той, що найбільше йде вам, який підкреслює вашу красу.

Як варто фотографуватися?

Ми вже говорили про те, як красиво сфотографуватися, але цього все одно мало. Фотографії можна розділити на портретні і сюжетні знімки. Портретні знімки - це фото людей по плечі максимум, грубо кажучи, це фото особи. До сюжетним знімкам відносяться будь фото зі сторонніми предметами, в повний зріст з фотом, якісь сюжетні постановки і т.п.

Почнемо з того, як фотографувати портрет. Тут фон так само відіграє велику роль, він не повинен відволікати увагу від вашого обличчя, так що підберіть щось нейтральне, але привабливе, наприклад, однотонні фон, трава, дерева, небо і т.п. Пам'ятайте, що кращі портретні фотографії виходять вдень при хорошому освітленні без падаючих тіней від дерев і стовпів. Однак опівдні фото будуть не такими, як ви очікуєте, адже ви потрапите на час не просто денного світла, а прямих сонячних променів. Можна зробити гарні фотографії і перебуваючи навпроти сонця, але тоді обов'язково варто включити спалах, щоб фото не було темним.

При сюжетної фотозйомці важливо пам'ятати деякі особливості, які можуть допомогти вам. Наприклад, невисоким моделям фотозйомки та/або людям "в тілі" варто робити фото на рівні свого обличчя або трохи вище, трохи нижче свого зростання. Якщо зробити фото зверху, ви будете здаватися нижче, а якщо сильно знизу - повніше. Якщо хочете зробити знімок на траві або на фоте бузку, не вставайте особою до об'єктиву, якщо у вас широкі стегна, краще позувати боком в цьому випадку.


Намагайтеся в будь-якому випадку не напружуватися, це буде видно на знімку, розслабтеся. Збільшити візуально очі можна подивившись прямо в об'єктив, а ось зменшити очі зорово можна, якщо відвести погляд трохи вбік.

Варто спробувати погуляти за місцем зйомки, вести себе природно, щоб фотограф робив "випадкові" знімки, де Ви отримаєте найкраще. Чи не завмирайте для камери, але втягуйте живіт і тримайте поставу прямий (це необхідно не тільки під час фотосесії, але і в житті).

"Дзеркальні" фотографії.

Багато хто впевнений, що на дзеркальний фотоапарат фотографії виходять набагато краще. Це так, адже якість фотоапарата вище, тут якісна і спеціальна оптика і т.д. Однак це не говорить про те, що будь-яка людина, що має у себе "дзеркалку" - фотограф. Майстерності фотографа треба вчитися все життя, розвиваючись вперед. І як фотографувати зеркалкой, щоб фотографії вийшли найкрасивіші?

Для початку розберіться у своєму фотоапараті. Важливо вчитися фотографії, ходити по парках, "мучити" друзів і тварин позування для вас. Багато хто, бажаючи мати красиві фотографії, поняття не мають, як фотографуватися красиво і виставляють автоматичний режим, якого їм цілком достатньо.

Якщо ж ви хочете дійсно стати фотографом, вам необхідно розібрати всю "таємницю" фотоапарата за допомогою інструкції до нього. Так ви дізнаєтеся про всі режимах, параметрах і функціях вашої дзеркальної камери. При цьому, пробуючи ті чи інші зміни, робіть знімки і запам'ятовуйте або зберігайте їх десь, щоб розуміти, що до чого. Спочатку будете користуватися власним керівництвом, а потім запам'ятайте все це. Можна відвідати спеціалізовані курси для фотографів, якщо такі є у вашому місті.

Весільні фотографії.

Багато пробують фотографувати весілля без досвіду роботи. Через це виходить не зрозуміло що, адже весільна фотозйомка складна, як ніяка інша. У вас більше відповідальності, адже попросити переробити що-небудь неможливо! Необхідно зловити вдалий момент. У першу чергу запам'ятайте, що урочистості можна фотографувати тільки дзеркальним фотоапаратом. Так само варто отримати достатній досвід роботи. Для цього фотографуйте весілля друзів, якщо вони не запросили фотографа або постарайтеся стежити за роботою найнятого фотографа і повторюйте його роботу. В принципі, найкращі весільні фотографії - це фото молодят разом, великі ракурси, несподівані знімки, емоції.

Фотограф повинен уміти робити свою роботу так, щоб не відволікати наречених, гостей, бути непомітним і при цьому видати по закінченню виділеного терміну відмінні фотографії. Домовтеся з молодятами, щоб вони дивилися в ваш об'єктив, адже на весіллях молодята часто губляться і дивляться в різні боки, через що ефект пропадає.

Не забувайте, що весілля - це не тільки наречений і наречена, але і їх гості, яких ви повинні відобразити на фотографіях в повному захваті і радості за молодят. Такі фотографії найприємніше переглядати, бачити посмішки на обличчях і згадувати той день.

Фотографії в нічний час доби.

Ми вже згадували про те, як варто робити знімки в денний час, говорили про світло, фото навпроти сонця і денне світло, але зовсім не згадали про те, як фотографувати вночі. Найбільше вночі робляться знімки веселих і бешкетних людей, компаній або місяця.

Почнемо з того, як фотографувати місяць, адже це приваблює багатьох, її хочуть зняти навіть на "мильницю". Безумовно, щоб фото вийшло хороше, у фотокамері повинен бути хороший оптичний зум. Зрозуміло, що доведеться збільшувати зум, щоб отримати гарну картинку в підсумку, тому подбайте про підставці під фотоапарат (штатив або щось інше, на що можна поставити техніку). У самому фотоапараті потрібно встановити режим зйомки в темний час доби. Далі зробіть "пшик", тобто сам знімок.

Вночі в принципі потрібно працювати ос штативом, що б ви не знімали. На фотоапараті виставляється пріоритет і значення діафрагми (А і f/11 відповідно), ISO (мінімальне значення для вашої камери), відключається стабілізатор. Хоча можна заручитися автоматичним (Р) режимом і просто робити знімки, довго не страждаючи. Залишається тільки включити таймер і чекати результату знімка. Якщо знімок занадто світлий, потрібно при автофокусі знизити експозицію, а якщо знімок темний - збільшити експозицію, а при режимі А - опустити значення діафрагми.