День весілля повинен стати самим прекрасним і незабутнім днем вашого життя. У його підготовці важливий кожен момент: склад запрошених гостей, місце проведення торжества і, звичайно ж, елементи декору. Необхідно вибрати стиль свята, яке може бути традиційним, забавним або по-домашньому затишним.

Свічки - символ романтики

Незабутню романтичну атмосферу торжества додадуть свічки. Однак весільні свічки відрізняються від звичайних своїм дизайном і стилем. Існує кілька варіантів, за допомогою яких ними можна прикрасити весілля.

Перш за все, свічками можна замінити електричне освітлення безпосередньо під час самого моменту одруження. У РАЦСі це зробити неможливо, а ось при проведенні виїзної реєстрації - цілком реально.

Під час вінчання надзвичайно красиво виглядатиме прикрашений свічками вівтар. Особливо ефектно такий декор виглядає у вечірній час.

Свічки - прекрасний варіант зробити весільну пляжну вечірку ще більш ефектною і незабутньою. А фотографії на тлі нічного пляжу будуть просто приголомшливими.

Найчастіше свічками прикрашають зал, де відбудеться урочистий обід. Молодих прийнято зустрічати ошатним короваєм. Цю церемонію прикрасить м'яке мерехтіння свічок при вимкненому загальному освітленні.

Як прикрасити свічками банкетний зал

Існує кілька варіантів прикрасити свічками зал для урочистостей. Але не варто використовувати їх все відразу, а необхідно вибрати спосіб, відповідний для ваших умов, стилю свята і естетичних уподобань.

- Великі свічки, розміщені в спеціальних плафонах, можна повісити по всьому периметру залу, пригасити при цьому загальне світло.

- Дуже красиво виглядає дзеркало, декороване за допомогою свічок і розташоване за спиною у молодят.


М'яке світло буде відбиватися дзеркалом і переломлюватися надзвичайними відблисками.

- Можна зробити прохід, що нагадує злітну смугу, освітлену по краях вогнями.

- Цікаво буде виглядати велика чаша в центрі столу з плаваючими в ній свічками. Підфарбована вода і додані в чашу квіткові пелюстки посилять ефект цього декоративного елемента.

- Якщо банкетний стіл знаходиться поблизу від басейну, то доречно буде розмістити в ньому плаваючі свічки, прикрашені вінками з квітів.

Вибір свічок і свічників

Для декору весілля можна вибрати ароматичні свічки, але при цьому необхідно переконатися, що їх запах не дуже сильний і відповідає стилю вашого свята.

Довгі свічки розміщують у високих стаканах, обгорнутих декоративним папером. Це більш економний спосіб, ніж покупка промислових свічників в такій великій кількості. Можна використовувати старовинні свічники, що створюють атмосферу затишку і розкоші. Але робити це можна лише в тому випадку, якщо вони відповідають решті оформленню залу і нарядам молодят.

Свічки - це прекрасний елемент декору весільного торжества. Але використовуючи їх, необхідно не забувати про правила пожежної безпеки. До закінчення вечора щоб уникнути неприємних випадковостей, кількість палаючих свічок необхідно звести до мінімуму.