Буває, що доводиться заводити безліч поштових скриньок, особливо по молодості, коли хочеться "встигнути всюди". Однак часом поштову скриньку, яким ви не користуєтеся так і "висить над душею". Звичайно, зручно мати кілька поштових скриньок, але що якщо доведеться перевіряти їх все постійно і можна упустити важливий лист?

Набагато простіше мати всього один поштову скриньку, щоб всі листи приходили на нього. Припустимо, що ви хочете видалити пошту на рамблере, тому рідко користуєтеся, мало спілкуєтеся або вона вам просто не подобається. Залишається дізнатися, як видалити поштову скриньку на рамблере. Про це ми з вами і поговоримо, тому це питання цікавить багатьох наших читачів.

Що потрібно, щоб видалити пошту на Рамблері.

Зрозуміло, що для повноцінного видалення поштової скриньки на Рамблері вам дещо буде потрібно, і ось що:

1. Доступ та вихід в Інтернет,

2. Достатня зір і вміння читати (щоб бачити, що пишемо ми і читати, що з'являється на екрані),

3. Руки (щоб кликати туди, куди слід).

Як видалити поштову скриньку на Рамблері.

Ваше завдання номер один зараз - видалити пошту на Рамблері. Але давайте спочатку розглянемо варіанти видалення, а потім сам процес видалення. Отже, як можна видалити пошту на Рамблері:

- Видалення імені та ящика,

- Закриття або видалення скриньки.

У першому випадку людина не хоче" світити "своє обличчя і ім'я, тому бажає видалити пошту на Рамблері. Для цього необхідно зайти на сторінку Рамблера, авторизуватися, знайти напис "Видалити ім'я" і клікнути по діючій посиланням. Для завершення буде необхідно лише підтвердити видалення вашого імені з Рамблера.

У другому варіанті видаляється саме поштову скриньку на Рамблері, хоча його можна просто закрити. Для цього необхідно написати в службу підтримки Рамблера до вимог про видалення або закриття поштової скриньки на Рамблері, куди необхідно вписати логін пошти на Рамблері і пароль.

Ви вже знаєте багато чого, залишилося дізнатися найважливіше, як видалити поштову скриньку на Рамблері:

1.


Для початку вам необхідно увійти в свою поштову скриньку на Рамблері і авторизуватися там. Уважно огляньте сторінку. Тут ви побачите свій логін в верхньому куті праворуч сторінки. Натисніть на стрілку праворуч від логіна, і ви зможете побачити нове вікно-меню. Знайдіть у ньому пункт "Мій обліковий запис" і клацніть по ньому;

2. Після останньої дії ви побачите нове вікно. До нього ми й прагнули. Як ви зможете побачити, тут з'явиться заповітна строчка "Видалити обліковий запис". Для вашої ж зручності цей текст - червоного кольору, він привертає вашу увагу. Вам необхідно клікнути по цій написи;

3. Перед ваші після цього відкриється нове вікно, де буде описано, що відбудеться після завершення ваших дій. Так крім того, що вашу поштову скриньку на Рамблері буде видалений, втечуть так само і всі листи, що зберігаються в ньому. Дане ім'я на Рамблері (якщо ви раптом вирішите знову зареєструвати поштову скриньку там) не можна буде використовувати мінімум 6 місяців. Якщо вас все влаштовує, просто введіть символи з картинки в спеціальне віконце, пароль від поштової скриньки на Рамблері для підтвердження вашого втручання і клацніть по посиланню "Видалити обліковий запис".

Тепер ви знаєте, як видалити поштову скриньку на Рамблере.

Чи варто видаляти пошту на Рамблері.

І обов'язково подумайте: чи варто взагалі видаляти пошту на Рамблері. Часом доводиться робити невеличкі сюрпризи коханим людям, а якщо у вас один поштову скриньку на двох або на цілу сім'ю, втаїти нічого не вийде. А якщо ви збережете поштову скриньку на Рамблері, то зможете спокійно зробити замовлення подарунка, при цьому, не розкривши свого секрету.