Чистота, як відомо, веде не тільки до морального заспокоєння, а й до нашого здоров'я. Коли в будинку менше пилу, стає легше і приємніше дихати. Однак є "істеричні" прибиральники, які не можуть сидіти вдома, нічого не роблячи, тому вони постійно щось прибирають, чистять, драять та ін. А це не завжди добре, тому крім прибирання ви і пил за собою піднімаєте ...

Чим зашкодить ретельна і постійне прибирання?

По-перше, це банальна втома, якщо постійно щось чистити, можна стати вичавленим немов лимон, з якого тільки що вичавили весь сік. Але це не найцікавіше навіть. По-друге, чим чистіше кімната, де ви живете, тим більше ви ризикуєте підхопити інфекцію. Вчені довели, що найчастіше хворіють діти у яких вдома практично стерильна чистота, вони страждають алергією, часто застуджуються.

Чому ми хворіємо в чистих приміщеннях.

У стерильній чистоті простіше захворіти з дуже простої і зрозумілої причини. Ви під час прибирання знищуєте найпростіших мікробів, які ніякого особливого шкоди нам не приносять. Організм кожної людини, поки знаходиться в їх середовищі, може спокійно боротися з мікробами і тим самим запобігає застуду чи алергію.


Коли ж ми очищає свій будинок від простих мікробів, ми не можемо не зіткнутися з ними на вулиці, на роботі, в школі, в громадських будівлях та ін. Тоді мікроби із задоволенням починають вами опановувати, і ви захворієте. Саме в таких "кристальних" приміщеннях ми ризикуємо підхопити герпес, а от як його позбутися ви дізнаєтеся у статті "Як позбутися герпесу".

У чому користь від регулярного прибирання?

Для початку користь прибирання полягає в чистоті, в квартирі стає чисто і затишно, все розставляє по своїх місцях, виглядає це набагато цікавіше і красивіше. Крім того, це завжди плюс - відсутність пилу. Однак позбутися її назовсім неможливо, навіть на весь день це вже важкувато. Однак набагато краще, якщо вона не полягла шаром на вашу меблі. Після прибирання можна провітрити приміщення, щоб кімната стала значно свіжіше, однак, швидше за все після провітрювання потрібно буде протерти пил вологою ганчіркою.