Сьогодні більшу популярність отримали різні майстер-класи з виготовлення ляльок, в'язання, миловаріння і т.д. Такі уроки користуються попитом. Іншими словами, в моді знову творчість і рукоділля. Ті, хто відвідують ці уроки, говорять про їх сприятливий вплив.

Мовляв, творчість заспокоює, звільняє від тривожних думок і проблем, повертає тонус і настрій. Крім цього, медики все частіше говорять про музичної терапії, кольоротерапії та інших формах подібного лікування. Але як творчість впливає на Ваше життя в дійсності?

Все-таки, чи має творчість вплив на наше життя?

Напевно, Ви не раз помічали, що перебуваючи в скрутній життєвій ситуації, головне - це не зациклюватися на ній, а зуміти відволіктися іншими справами. Тут і відповідь на питання, як творчість впливає на Ваше життя! Тому ж так важливо кожному з нас мати хобі, яке буде нас заспокоювати і повертати нам радість.

Творчість - це мистецтво, яке споконвіку-віків використовувалося як ліки. Корінні народи південного заходу Америки малювали на піску все, що їх турбує, а потім прали, звільняючись від цього. Індіанці робили тотемний тварин з дерева, які зберігали їх життя.

І сьогодні західна медицина, знаючи, як творчість впливає на Ваше життя, пропонує "лікуватися" олівцями, глиною і папером. Людина, яка відчуває фізичний біль, повинен витіснити її чимось приємним, яскравим, повинен виплеснути все негативне допомогою творчості.

Відомо дуже багато випадків, коли люди, дізнавшись про серйозні захворювання, знаходили розраду у творчості, створюючи дійсно шедевральні речі.

Здорові люди і творчість.

Що стосується здорової людини, як творчість впливає на Ваше життя? Тут творчість також може зіграти не останню роль. Від природи в людині закладено творчий початок. Наша сучасна життя занадто машинізованого. Ми просиджуємо цілими днями в офісах, використовуємо комп'ютери, принтери, побутову техніку, все далі стаючи від природи, а значить і від творчості.


Ми купуємо готові прикраси, одяг, предмети побуту, позбавляючи себе від радості зробити щось своїми руками. Які хобі у нас сьогодні? Та в основному ніяких. Більшість людей весь свій вільний час сидять в Інтернеті. Ми нарікаємо на те, що якість життя погіршується, що ми загрузли в побуті і повсякденності.

Як творчість впливає на Ваше життя: ті, хто знову звертається до творчості, повертає в життя радість, вчиться знаходити красиве і приємне у дрібницях. Творча людина дивиться на життя іншими очима. Спробуйте взяти олівці, нитки, пластилін, пишіть вірші, грайте музику, спробуйте приготувати який-небудь складний, красивий торт. Творчість розбавляє нашу буденність. Творчість - це маленьке свято.

Не думайте про те, як це оцінять оточуючі. Творіть для себе. Не варто говорити: "Я не вмію малювати". Робіть це, якщо у Вас є бажання. Головне, прислухатися до себе і зрозуміти, чим саме хотілося б займатися. Будьте впевнені, що в кожній людині закладений творчий потенціал. Більше того, придушення творчої енергії призводить до депресій, поганого настрою, апатії.

До питання, як творчість впливає на Ваше життя, хотілося б додати, що творчість - це не тільки хобі. Творчість - це спосіб життя. Практично в кожну професію можна додати трохи фарб за допомогою креативу. Потрібно тільки навчитися самовиражатися. Зробіть процес заробляння грошей також творчим. Відповісти самі собі на питання: чим би Вам хотілося заробляти на життя. Продумайте все до найдрібніших деталей, думайте про майбутнє справі так, ніби Ви вже успішні. Почніть шукати зв'язки і засоби, як тільки Ви повірите в свою удачу і в свої сили, весь навколишній світ сприятиме Вашій справі. І хіба це не творчість?

Творчість робить наше життя красивою, надихає на нові рішення в усіх сферах. Творчість робить життя різноманітнішим, а жінок ще більш жіночними, відроджуючи в ній все найкраще, що закладено природою.