Образ супергероя в реальності.

Ви мріяли стати супергероїв, коли були маленьким? Найчастіше, стати героями усього світу мріяли саме хлопчаки, а дівчатка мріяли бачити поруч із собою супергероїв, які б їх завоювали. Це нормально. Тільки якщо хтось намагається бути хоч трохи ближче до образу супергероя, інші все більше віддаляються від цього. Давайте згадаємо, що роблять супергерої? У реальному житті вони ведуть себе скромно, часом навіть скуто, вони добрі і намагаються розуміти і підтримувати інших людей. Якщо хтось потрапляє в біду, то з скромної людини тут же перероджується супергерой, який всіма силами прагне допомогти потерпілому.

Так будьте ж супергероєм, якщо не в усьому світі, так у своєму місті. Від вас вимагається лише розуміти, які вчинки гідні гордості, а які - нікчеми. У ваших силах виправляти помилки інших: захищати тварин, якщо ви бачите, як їх ображають, захищати жінок, дітей, літніх людей та нешкідливих. Варто так само відмовитися від шкідливих звичок, тому це не красиво, забирає багато часу, та й погано позначається на здоров'ї. Як стати супергероєм при поганому здоров'я? Це не можливо, так що вам необхідно стежити за станом здоров'я, при необхідності вчасно звертатися до лікаря. Пам'ятайте, що супергерой в першу чергу думає про весь світ, а не про себе, так що переглянете свої погляди на світ.

Як стати супергероєм.

Для того щоб стати супергероєм, необхідно для початку придбати хорошу фізичну підготовку.


Тому в першу чергу варто відправитися в спортивний зал. Тут варто провести достатньо часу, щоб придбати достатню вправність і силу, так само необхідно підтримувати свою форму, тому абонемент в спортзал буде не зайвим.

Але найважливіше - це костюм супергероя. В звичайно можете рятувати світ або місто в простій для себе одязі і звичному образі, але по-перше, це може доставляти незручності, а по-друге, вас всі будуть знати в обличчя. Плюси тут тільки в тому, що це принесе вам популярність і популярність. Але не варто забувати про мінуси: до вас постійно будуть приходити люди і просити про допомогу, пов'язаної з перетягуванням меблів, зняття кошенят з дерев і іншою нісенітницею. Так що, як стати супергероєм - просто, продумайте свій костюм. У кожного супергероя незвичайний костюм, несхожий на інші. Тому ви повинні так само придумати щось незвичайне, що виділило б вас не тільки в прості будні, а й під час карнавалу.

Якщо стати супергероєм необхідно тільки у святкові дні, тобто вам потрібно бути супергероєм для костюмованої вечірки, можна використовувати костюми вже знаменитих супергероїв. Найпростіше, звичайно, купити вже готовий костюм Супермена, Бетмена або Людини-Павука і т.д. Можна придумати костюм самостійно з підручних матеріалів. Одне у всіх костюмах збігається? Їх яскравість, приховування обличчя і обтягуючий силует, щоб нічого ніде не мотатися і не заважало рятувати світ. Матеріал костюма повинен добре тягнутися.